بلاگ

Warpath در تلفن های هوشمند منتشر شده است.

همانطور که در گذشته وعده داده شده بود ، توسعه دهنده Warpath امروز Warpath را در گوشی های هوشمند در دسترس قرار داد که خبر خوبی برای بسیاری از گیمرها خواهد بود. همچنین برای آشنایی بیشتر آنها ، تریلر دیگری از این عنوان منتشر شده است که در زیر مشاهده خواهید کرد.

Warpath توسط استودیوی Lilith Games ساخته و منتشر شد. تیمی که بازیکنان به خاطر پیشرفت کارهای درخشان مانند AFK Arena شناخته می شوند. باید دید آیا کار جدیدشان محبوب خواهد شد یا خیر. Warpath یکی از مجموعه عناوین استراتژیک مهیج است که وقایع جنگ جهانی دوم را شرح می دهد. در این بازی شما باید یک ارتش بزرگ را هدایت کنید و آنها را از هر لحاظ برای شرکت در جنگ آماده کنید.

یکی از نکات قابل توجه Warpath تنوع زیاد وسایل و تجهیزات قابل مشاهده است. همچنین می توانید مهارت های هواداران را ارتقا دهید و از این طریق می توانید با قدرت بیشتری در زمین ظاهر شوید. نقشه های زیادی در فهرست این کار وجود دارد و برای برنده شدن در هر یک از آنها ، باید استراتژی های خاصی را پیاده سازی کنید. بنابراین اگر از علاقه مندان عناوین در این سبک هستید ، به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به Warpath مراجعه کنید.

یکی از حالت های خوب Warpath قسمت آنلاین است که در آن می توانید با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان رقابت کنید. همانطور که گفته شد ، این عنوان اکنون در تلفن های هوشمند و به طور دقیق تر در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است و گیمرها می توانند به راحتی به فروشگاه Google Play یا App Store آن مراجعه کنند. دریافت رایگان در پایان می توانید جدیدترین تریلر مربوط به این اثر را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید