بلاگ

Valheim در جایگاه پرفروش‌ترین بازی هفته‌ی استیم قرار گرفت

طبق طرح فروش هفتگی این زوج ، بازی تازه منتشر شده Wallheim به عنوان پرفروش ترین عنوان هفتگی فروشگاه تبدیل شده است.

دیدن نام جدید در طرح فروش هفتگی مبتنی بر درآمد. این بازی از اوایل سال 2021 چندین هفته پیشتازترین عناوین پرفروش زوج بوده و دو عنوان جدید را جایگزین آن کرده است. هفته گذشته ، برنامه Dyson Sphere ، یک بازی مستقل و استراتژیک ، در بالای لیست قرار گرفت. این هفته ، نسخه اولیه عرضه Valheim در فهرست نام های پرفروش ترین جفت قرار دارد. این بازی در سبک بقا یک اثر چند نفره است. این بازی از دوران وایکینگ الهام گرفته شده و A Iron Gate وظیفه ساخت آن را بر عهده دارد.

اگرچه Pair اطلاعات درآمد یا فروش را به عنوان بخشی از لیست هفتگی فروشندگان خود ارائه نمی دهد ، اما موفقیت والهایم مشهود است. این بازی هفته گذشته در Steam منتشر شد و در حال حاضر بیش از 100000 بازیکن دارد. البته این تعداد هفته گذشته به یک باره به 131000 بازی رسید ، بنابراین ممکن است 100000 نسخه از این بازی فروخته شود. این آمار برای یک نام مستقل ، در مرحله اول ورود ، شگفت آور است.

پس از والهایم ، نسخه کامل “افسانه ها” و “نیو 2” عناوین دوم و سوم هفتگی است. General Warfare: Warhammer 3 ، که در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد ، چهارم این لیست است و پیش فروش آن تازه آغاز شده بود.

این جفت ارز همچنین اخیراً رکورد مصرف کننده را به ثبت رسانده است. این فروشگاه محبوب همزمان بیش از 26 میلیون کاربر ثبت شده دارد که رکورد جدیدی برای این جفت است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید