بلاگ

Valhalla رکورد فروش هفته اول تاریخ این مجموعه را شکست.

Valhalla همچنان دارای سوابق بزرگ Ubisoft است. در اولین هفته انتشار ، این بازی بیش از هر عنوان دیگری در این سری فروش کرد و به بزرگترین نسخه در تاریخ بازی Assassin’s Creed تبدیل شد.

Ubisoft همچنین تایید کرد که Valhalla با فروش بی سابقه در فروشگاه Ubisoft ، پر فروش ترین بازی رایانه ای است.

“جولین لافریره گفت:

ما واقعاً از استقبال خوب بازیکنان خوشحالیم و می خواهیم از هواداران برای حمایت خارق العاده شان تشکر کنیم. راه اندازی این بازی در بحبوحه یک اپیدمی جهانی یک قدم واقعی توسط تیم های ما بود و دیدن بازیکنان در حال لذت بردن از بازی شگفت آور است.

انتشار این بازی فقط آغاز کار است و ما محتوای متنوعی برای عنوان Valhalla داریم که گیمرها را برای مدت طولانی غرق در این حماسه وایکینگ ها خواهد کرد.

همچنین آمار جالبی از عملکرد بازیکنان در والهالا منتشر شده است. آنها در این بازی بیش از 4 کیلومتر مسافت را طی کردند. بیش از 55 میلیون ساختمان در شهرها افتتاح شده است ، در حالی که تاکنون بیش از 3.5 میلیون بازی Orlog برنده شده است. در اولین هفته انتشار ، این بازی در لیست پرفروش ترین کتاب های Call of Duty: lack Ops Cold War نیز در لیست پرفروش ترین انگلستان قرار گرفت.

Valhalla در حال حاضر در PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One ، Xbox X Series ، S Series ، PC platform و Google Studio در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید