بلاگ

Transport City: Truck Tycoon برای گوشی های هوشمند منتشر شده است.

CUPGUM سرانجام امروز راه اندازی و Transport City: Truck Tycoon را روی تلفن های هوشمند راه اندازی کرد. اگر هنوز با این بازی آشنا نیستید ، برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

مشاغل شبیه سازی همیشه مورد علاقه بسیاری از گیمرها ، به خصوص کسانی که به عناوین تلفن های هوشمند علاقه مند هستند ، است و بسیاری از افراد آنها را تجربه می کنند. همانطور که می دانید بازی های شبیه سازی به چند دسته تقسیم می شوند که یکی از بهترین آنها برنامه ریزی شهری است. تاکنون عناوین بیشماری از برنامه ریزی شهری در اختیار گیمرها قرار گرفته است و نباید از سهم آنها در سرگرمی بازیکنان غافل شد. اکنون یکی از آنها را باید Transport City – Truck Tycoon در نظر گرفت که امروزه در گوشی های هوشمند و دقیق تر در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است.

مدیریت صحیح در Transport City: Truck Tycoon نقش اول را دارد و اگر این اصل را رعایت کنید ، به راحتی به یک فرد محبوب در شهر تبدیل خواهید شد. در این بازی علاوه بر ساخت یک شهر جذاب مدرن ، می توانید درآمد خوبی نیز برای خرید اقلام و تجهیزات بیشتر کسب کنید. همچنین ممکن است برخی از ساختارها را به روز کنید ، که باید از آنها آگاهی داشته باشید.

با گذشت زمان و بهبود شهر شما ، گردشگران نیز به آن سفر می کنند و این نیز می تواند منبع مهم درآمد باشد. کنترل بازی بسیار ساده است و بازیکنان پس از انجام مراحل آموزش به راحتی می توانند اقدامات لازم را انجام دهند.

باید دید بازیکنان در برابر Transport City: Truck Tycoon چه واکنشی نشان می دهند. این بازی رایگان بارگیری می شود ، اما در برنامه پرداخت می شود و برای تهیه برخی تجهیزات باید هزینه بپردازید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد Transport City: Truck Tycoon می شنوید ، به شما اطلاع خواهیم داد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید