بلاگ

Tomb Toad به زودی از طریق تلفن های هوشمند در دسترس خواهد بود.

سازنده Tomb Toad امروز با خبرهای خوبی اعلام کرد که این بازی تا چند روز دیگر روی تلفن های هوشمند راه اندازی می شود. پیش نمایش این کار نیز در اختیار بازیکنان قرار گرفته است تا با آن آشنا شوند. جزئیات بیشتر را می توانید با این فیلم در زیر مشاهده کنید.

Tomb Toad مجموعه ای از عناوین جذاب معما و ماجراجویی است که توسط یک شخص واحد به نام David Donze ساخته شده است و تجربه آن خالی از لطف نخواهد بود. این بازی فقط چند روز دیگر روی سیستم عامل های Android و iOS در دسترس خواهد بود و توسط Crescent Moon منتشر خواهد شد.

در این بازی که بیش از 100 ماموریت هیجان انگیز دارد ، باید کنترل یک فرد کنجکاو را در دست بگیرید و گنجینه هایی پیدا کنید. همچنین ، رمز و رازهایی در بازی وجود دارد که باید آنها را کشف کنید. حل معماها و از بین بردن هیولاها نیز در نوع خود بسیار جالب است و انتظار می رود افراد زیادی سرگرم شوند. نکته عجیب در مورد Tomb Toad این است که شما نمی توانید شخصیت اصلی را مستقیماً کارگردانی کنید ، اما برای پیشرفت خوب باید در مواقع لزوم محیط را بچرخانید. بنابراین نتیجه می گیریم که مباحث مربوط به فیزیک و به ویژه گرانش در این عنوان بسیار مهم است.

دنیای پیکسلی Tomb Toad خیلی سریع خاطره عناوین قدیمی و کلاسیک را زنده می کند. این بازی در ابتدا ممکن است کمی عجیب به نظر برسد ، اما بعد از چند ماموریت می توانید به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید. در این کار بخشی نیز وجود دارد که می توانید مراحل مورد نظر خود را طراحی کرده و سپس به آنها مراجعه کنید.

Tomb Toad در هر دو سیستم عامل با قیمت 2.99 دلار در دسترس خواهد بود و در چند روز اول با تخفیف 25 درصدی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. در آخر برای آشنایی بیشتر با این بازی می توانید ویدئویی از آن را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید