بلاگ

Star Wars: Starfighter Missions در گوشی های هوشمند منتشر شده است.

جنگ ستارگان: ماموریت های جنگ ستارگان ، همانطور که قبلاً وعده داده شده بود ، امروز بازی را روی گوشی های هوشمند راه اندازی کردند. علاوه بر این ، ویدیویی از عنوان برای شناخت بیشتر بازیکنان ارسال شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

Star Wars: Starfighter Missions مجموعه ای از عناوین شبیه سازی پرواز و تیراندازی است که هم اکنون در سیستم عامل های اندروید و iOS موجود است. این اثر همزمان توسط استودیوی Joymax تولید و منتشر شده است. این مطالعه برای گیمرها کاملاً شناخته شده است و اکنون باید دید عملکرد آنها برای کار فوق الذکر چگونه است.

در این عنوان ، شما شخصیت شخصیت مورد علاقه خود را رهبری می کنید و به فضا سفر می کنید. جایی که بسیاری از نبردها اتفاق می افتد و شما باید به آنها پایان دهید. بیش از 80 نوع سفینه فضایی در بازی وجود دارد که انتخاب آنها به سلیقه شما بستگی دارد. بسیاری از این کشتی ها در نسخه های قبلی سری جنگ ستارگان دیده شده اند و این ممکن است مورد استقبال طرفداران قرار گیرد.

همانطور که گفته شد ، امروز ویدیویی برای Star Wars: Starfighter Missions در دسترس است که قسمت هایی از بازی را نشان می دهد. یکی از اعضای تیم تولید در مورد این بازی گفت:

هدف ما از توسعه Star Wars: Starfighter Missions سرگرم کردن بازیکنان و ایجاد یک تجربه هیجان انگیز برای آنها است. این نسخه با نسخه های دیگر این سری متفاوت است و مطمئناً طرفداران متوجه آن می شوند. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم بازیکنان چگونه به Star Wars: Starfighter Missions واکنش نشان می دهند.

Star Wars: Starfighter Missions رایگان دریافت و تجربه است ، اما دارای پرداخت درون برنامه ای است و برای دریافت برخی از ویژگی ها باید هزینه کنید. در آخر می توانید فیلم را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید