بلاگ

Shadow Fight Arena برای گوشی های هوشمند منتشر شده است.

تیم Shadow Fight Arena همانطور که در گذشته وعده داده شده بود امروز این بازی را در گوشی های هوشمند در دسترس کاربران قرار داد که می تواند خبر خوبی برای بسیاری از بازیکنان باشد. همچنین ، برای آشنایی بیشتر بازیکنان ، پیش پرده علاوه بر این ، تریلر جدیدی از این اثر برای شناخت بیشتر بازیگران منتشر شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

آیا به مشاغل هیجان انگیز سبک جنگ علاقه دارید؟ بنابراین Shadow Fight Arena یکی از بهترین گزینه ها برای گوشی هوشمند شما خواهد بود. در این بازی می توانید شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کرده و وارد میدان جنگ شوید تا با شخصیت دیگری مبارزه سختی داشته باشید. هر یک از این شخصیت ها توانایی ها و سلاح های خاص خود را دارند ، بنابراین انتخاب شما به سلیقه شما بستگی دارد. یک حالت آنلاین نیز در بازی وجود دارد و بدیهی است برای تجربه آن به اینترنت نیاز خواهید داشت. شما می توانید این قسمت را با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان تجربه کنید و لذت ببرید. بعد از هر پیروزی ، امتیازاتی دریافت خواهید کرد که می توانید با آن مهارت خود را شخصی سازی یا افزایش دهید.

در Shadow Fight Arena یک قسمت آموزشی نیز وجود دارد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از شخصیت ها ، توانایی ها و تکنیک ها به آن مراجعه کنید. طبق گفته تیم سازنده ، این بازی امروز با قیمت پایین در سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس است. فقط با مراجعه به فروشگاه Google Play یا App Store می توانید آن را خریداری و تجربه کنید. سرانجام ، آخرین ویدئوی مربوط به Shadow Fight Arena قابل مشاهده و بارگیری است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید