بلاگ

Plune The Slime Princess در گوشی های هوشمند منتشر شده است.

Kavacode همانطور که در گذشته وعده داده شده بود امروز بازی جالب و دوست داشتنی Plune The Slime Princess را منتشر کرد که خبر نسبتاً خوبی برای برخی از گیمرها خواهد بود. همچنین برای آشنایی بیشتر آنها ، فیلم جدیدی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

Plune The Slime Princess را باید عنوانی در سبک های فکری و معمایی دانست که از امروز در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس خواهد بود. در این عنوان ، شما رهبری شاهزادگان با قدرت های عجیب و غریب را در دست دارید و باید بسیاری از معماهای چالش برانگیز را حل کنید تا به مقصد مورد نظر خود برسید. گروه سازنده سعی کرده اند با تولید عناوین کلاسیک و جذاب بسیاری از تولید این اثر الهام بگیرند و در پایان باید دید که چگونه این اثر دریافت می شود.

پس از یک سفر طولانی و پرماجرا ، شاهزاده به خانواده خود برمی گردد ، اما متوجه می شود که دیگر هیچ کس در وطن او زندگی نمی کند. علت را پیدا کنید و سپس سعی کنید مشکل را حل کنید. بدیهی است که بسیاری از دشمنان تلاش می کنند تا او را از اهدافش منصرف کنند ، اما او از این طریق از دوستان و خانواده خود کمک می گیرد و قدرت بیشتری نسبت به قبل دارد.

کنترل Plune The Slime Princess بسیار آسان است و بازیکنان ابتدا این موضوع را درک می کنند. بخشهای مختلفی در منو برای این عنوان وجود دارد که هر بخش می تواند نقش موثری در سرگرمی افراد داشته باشد. در بخش داستان Plune The Slime Princess در مجموع 75 مرحله وجود دارد و این پایان کار سازندگان نخواهد بود. زیرا آنها برنامه هایی برای این بازی دارند و باید دید چه زمان به روزرسانی آنها در دسترس خواهد بود.

اکنون می توانید با مراجعه به فروشگاه Google Play یا App Store این عنوان را آزمایش و بارگیری کنید. این بازی را به صورت رایگان بارگیری کنید ، اما تبلیغات و پرداخت های درون برنامه وجود دارد. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز یک فیلم از Plune The Slime Princess به دست بازیکنان رسیده است که در پایان مشاهده و بارگیری می شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید