بلاگ

Phil Spencer: خدمات XCloud طی سال آینده در تلویزیون های هوشمند در دسترس خواهد بود.

همانطور که می دانید چندی پیش مایکروسافت کنسول های نسل بعدی خود را منتشر کرد. با این حال ، در واقعیت ، این شرکت در جهتی متفاوت از دو رقیب خود ، سونی و نینتندو در حال حرکت است. مایکروسافت علاوه بر کنسول ها ، روی سرویس Xbox Game Pass و سرویس پخش جریانی XCloud تمرکز کرده است. به نظر می رسد این شرکت برنامه های بلند مدت برای بخش نرم افزار و خدمات دارد.

مدیر عامل Xbox ، فیل اسپنسر به The Verge گفت که انتظار دارد سرویس پخش جریانی XCloud سال آینده به تلویزیون های هوشمند اضافه شود. وی در ادامه توضیح داد که مفهوم تلویزیون و سخت افزار اختصاصی در حال تغییر است.

فکر می کنم طی 12 ماه آینده شاهد معرفی سرویس XCloud در تلویزیون های هوشمند خواهیم بود. فکر نمی کنم چیزی جلوی این را بگیرد. من فکر می کنم آنچه او درباره تلویزیون گفت کاملاً واضح است. آنچه ما در گذشته به تلویزیون می گفتیم CRT بود که فقط یک تصویر را در پشت صفحه نشان می داد. همانطور که گفتید ، تلویزیون اکنون بیشتر شبیه یک کنسول بازی با سیستم عامل ها و نمایش های مختلف است. در حقیقت ، تلویزیون ها اکنون با عناصر مختلفی ترکیب شده اند.

فکر می کنم اکنون شاهد تغییر سخت افزار هستیم. راستش را بخواهید ، این را حتی در کنسول هم می بینیم. یکی از اصلی ترین کارهایی که مردم در کنسول های بازی انجام می دهند تماشای فیلم است. بیا نتفلیکس ، دیزنی پلاس و هولو. در واقع ، ما باید یک پلت فرم برنامه موش در داخل یک کنسول بازی بسازیم تا این ارائه دهندگان بتوانند برنامه Spotify مخصوص خود و موارد مختلف دیگر را ایجاد کنند.

این دقیقاً همان چیزی است که اسپنسر درباره Xbox Cloud Gaming گفت ، که به گفته وی در کنسول ها و رایانه های شخصی موجود خواهد بود. به نظر می رسد مایکروسافت چشم انداز بلند مدت برای سرویس های جریان دارد. باید منتظر بمانیم و ببینیم سرویس پخش جریانی XCloud در تلویزیون های هوشمند چگونه کار می کند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید