بلاگ

Ninja Chowdown به زودی در iOS منتشر می شود.

Ninja Chowdown ، استودیویی که پیش از این بازی را ارائه می داد ، امروز اعلام کرد که در آینده نزدیک روی iOS منتشر می شود. همچنین برای آشنایی بیشتر بازیکنان ، ویدیویی از این بازی ارسال شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

استودیوی دوم ، Dummy Dojo ، ساخت بازی ماجراجویی Ninja Chowdown را بر عهده دارد و امروز اعلام کرد که این اثر در تاریخ نامشخصی در ماه دسامبر برای iOS منتشر می شود. بنابراین تا انتشار این بازی مهیج دیگر چیزی باقی نمانده است.

Ninja Chowdown حالت دو بعدی دارد و همین باعث محبوبیت آن می شود. در این بازی شما باید نینجا ای به نام Donatsu را رهبری کنید و به یک سفر پرماجرا بروید. او علاقه زیادی به غذاهای مختلف دارد ، آنها را در طول مسیر جمع می کند و از آنها برای انرژی استفاده می کند. او در گذشته برای غلبه بر دشمنان و دویدن بی پایان ، سخت تمرین می کرد. این بازی حالت های متنوعی دارد و علاقه مندان به سبک مذکور می توانند ساعت ها سرگرم شوند.

تیم سازنده تلاش زیادی کرده اند تا حس شوخ طبعی را به نینجا چاودون تزریق کنند و می توان گفت که از این نظر بسیار موفق بوده است. در این عنوان 35 ماموریت و 3 سطح دشواری مختلف وجود دارد که می توانید آنها را با توجه به مهارت خود انتخاب کنید. هر مرحله نسبتاً کوتاه است و فقط بین 30 ثانیه تا 3 دقیقه طول می کشد. این به طور کلی آن را به یک بازی کوتاه تبدیل می کند ، اما سازندگان قول داده اند که به روزرسانی های محتوا را در آینده در دسترس قرار دهند و باید دید آنها در این مورد چه خواهند کرد. همچنین ناشر این اثر را باید شرکت Abylight دانست که در سوابق آن عناوینی مانند Cut the Rope و Hyper Light Drifter وجود دارد. این استودیو در مورد بازی مذکور گفته است:

وقتی نسخه نمایشی Ninja Chowdown را تجربه کردیم ، فهمیدیم که نسخه اصلی چقدر می تواند در سرگرمی گیمرها تأثیر بگذارد. این اولین تجربه دومین استودیوی Dojo است و برای آینده این تیم درخشان آرزوی موفقیت داریم.

Ninja Chowdown بارگیری و تجربه از App Store رایگان خواهد بود ، اما توسعه دهندگان پرداخت درون برنامه ای را در نظر گرفته اند. جزئیات مربوط به انتشار نسخه اندرویدی این اثر هنوز به دست گیمرها نرسیده است و باید دید آیا این اتفاق می افتد یا خیر. امروز فیلم جالبی از Ninja Chowdown در دسترس است که می توانید در انتها مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید