بلاگ

MSI برای پشتیبانی از پلی استیشن 5 با خروجی 1440p حالت جدیدی را به نمایشگرهای خود اضافه می کند.

سرانجام کنسول پلی استیشن 5 پس از مدت ها هیجان و اشتیاق طرفداران بازی های ویدیویی به بازار عرضه شد. اگرچه مانند کنسول های قبلی منتشر شده در ابتدای هر نسل ، مشکلات مختلفی برای گیمرها وجود دارد ، اما به نظر می رسد که بسیاری از آنها از تجربه بازی های مختلف روی سیستم عامل های خود در نسل نهم لذت خواهند برد.

با این وجود طی چند روز گذشته ، گروهی از گیمرها دریافته اند که کنسول پلی استیشن 5 از خروجی 1440p به خوبی در برخی مانیتورها پشتیبانی نمی کند و مشکلاتی در این زمینه وجود دارد. بسیاری از گیمرها ، به ویژه کاربران پلتفرم رایانه ، به دلایل فنی مانیتورهای 1440p را ترجیح می دهند. اکنون این گروه از افراد در عدم پشتیبانی از کنسول پلی استیشن 5 در برخی از این مانیتورها با مشکل روبرو هستند اما به نظر می رسد این مشکل در آینده نزدیک برطرف شود.

MSI اخیراً در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که برای آن دسته از گیمرهایی که قصد دارند از خروجی 1440p در نمایشگرهای کنسول PlayStation 5 خود استفاده کنند ، حالت جدید کنسول به عنوان یک رفع احتمالی ارائه می شود. کرد این روش برای دریافت یک مانیتور خروجی 4K و اجرای آن در 1440p از مقیاس جدید استفاده می کند. این شرکت همچنین لیستی از مانیتورهایی را که از این ویژگی جدید کنسول استفاده می کنند اعلام کرده است که می توانید در انتهای مقاله مشاهده کنید. تاکنون هیچ کس نتوانسته است راه حل کامل ارسال کند ، که البته چیز عجیبی نیست ، اما گیمرها به دنبال خروجی 1440p هستند. سونی همچنین در یک خبر خبری اعلام کرده است که پشتیبانی رسمی از خروجی 1440p در آینده به عنوان یک نسخه برتر در همه مانیتورها در دسترس خواهد بود.

کنسول پلی استیشن 5 اکنون رسماً وارد بازار جهانی شده است و از 20 نوامبر 2019 (19 نوامبر 2020) در برخی مناطق در دسترس خواهد بود. سرانجام ، لیست مانیتورهای MSI را که از حالت کنسول پشتیبانی می کنند می توانید در زیر مشاهده کنید:

MPG ARTYMIS 343CQR
Optix MPG341CQR
Optix MPG341CQRV
Optix MAG342CQR
Optix AG321CQR
Optix MAG274QRF-QD
Optix MAG274QRF
پرستیژ PS321QR

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید