بلاگ

MO: Astray از طریق تلفن های هوشمند منتشر شد.

اگر از علاقه مندان MO: Astray هستید ، باید بدانید که این بازی در گذشته در چندین سیستم عامل منتشر شده بود و اکنون دارندگان گوشی های هوشمند از امروز می توانند آن را تجربه کنند. ما را دنبال کنید تا اطلاعات بیشتر در مورد این خبر را به همراه یک فیلم ببینید.

MO: Astray یک سری عناوین هیجان انگیز در ژانرهای اکشن ، معمایی و پلتفرمر است که توسط استودیوی معروف Rayark نیز ساخته و منتشر شده است. این بازی حدود دو ماه پیش بر روی پلتفرم PC و کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و توانست یک متای خوب 86 را بدست آورد که برای مطالعه نقدها و امتیازات می توانید به این بررسی مراجعه کنید بسیاری از منتقدان معتقدند که داستان و دنیای این اثر از بهترین ویژگی های آن است و بدون شک این پرونده بسیاری از گیمرها را به خود جلب خواهد کرد. در مجموع ، تیم سازنده در اجرای ایده های خود بسیار موفق عمل کرده اند.

در این عنوان شما باید کنترل یک موجود دوست داشتنی به نام MO را در دست بگیرید. او در یک آزمایشگاه عجیب از خواب بیدار می شود و پس از اندکی تحقیق متوجه می شود که جهان کاملاً در حال تغییر است. به همین دلیل است که او سعی دارد همه چیز را به حالت عادی برگرداند. اگرچه هرگز آسان نخواهد بود. سپس سیاره زمین توسط موجودات فضایی محاصره می شود و این شما هستید که باید با سلاح های مختلف سخت جنگ کنید. پازل های سرگرم کننده ای در حال ظهور است که برای پیشبرد هرچه سریعتر نیاز به حل آنها دارید. نکته جالب دیگر این عنوان امکان سفر به سیارات دیگر است.

قهرمان بازی MO: Astray امکانات دیگری مانند چسبیدن به دیوارها نیز دارد که این مهارت در بسیاری از ماموریت ها برای شما مفید خواهد بود. در عین حال باید از تله هایی که دشمنان برای شما آماده کرده اند آگاه باشید و در برخورد با آنها واکنش های مناسبی از خود نشان دهید. موسیقی این اثر نیز در افزایش شور و هیجان بازیکنان نقش بسزایی دارد و مشخص است که تیم سازنده برای ساخت آنها وقت گذاشته اند.

همانطور که گفته شد ، MO: Astray در حال حاضر با قیمت 4.99 دلار در تلفن های هوشمند و به طور خاص در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است و گیمرها می توانند برای دریافت و تجربه آن به فروشگاه Google Play یا App Store (App Store) مراجعه کنند. سرانجام ، جدیدترین ویدیوی MO: Astray برای بارگیری و بارگیری در دسترس خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید