بلاگ

Metal Gear Solid توسط بلوپوینت گیمز در حال بازسازی است

طبق اطلاعات ارسال شده توسط منبعی برای افشای عناوین ویدیویی ، به نظر می رسد نسخه بازسازی شده اولین نسخه Metal Gear Solid در luepoint Games در دست ساخت است.

یک سری بازی Metal Gear Solid با عناوین خاص و زیبا به سبک اکشن مخفی کاری. پس از جدایی هیدئو کوجیما ، مجموعه به شدت کاهش یافت. زیرا کونامی به دلیل انتشار ضعیف Metal Gear Survive به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. داده های جدید نشان می دهد که نسخه جدیدی از مجموعه به جای نسخه جدید در دست ساخت است.

قانون مور مرده است اخیراً ویدئویی در کانال YouTube خود منتشر کرده و توضیح می دهد که luepoint Games می خواهد بازسازی سری Metal Gear Solid را بسازد. این ویدئو می گوید که بازسازی به مدت سه سال ادامه داشته است. به نظر می رسد این بازی کنترل هایی مشابه Metal Gear Solid V دارد که به دلیل مکانیک گیم پلی بی نظیرش مورد تحسین بسیاری از طرفداران این مجموعه قرار گرفته است. بنابراین ، این بازسازی می تواند به خوبی پذیرفته شود.

این منبع ادعا می کند که مارک سرنی نیز در این فرآیند نقش داشته است. منبعی برای قانون مور دد قبلاً نام دقیق God of War Ragnarok را ارائه داده بود. با این حساب ، ممکن است اطلاعات بازسازی Metal Gear Solid نیز صحیح باشد.

علاوه بر فیلم منتشر شده توسط قانون مور مرده است ، جزئیات دیگری نیز در مورد بازسازی وجود دارد که به نوعی این ادعا را پشتیبانی می کند. Demon’s Souls Remake دارای یک تخم مرغ عید پاک مخفی است که دارای یک بایت صوتی پنهان در Nexus است و بسیاری از طرفداران گفته اند که به نظر می رسد بسیار شبیه صدای رکس از نسخه اول Metal Gear Solid است. حدود یک سال پیش ، luepoint Games پیش از اعلام رسمی نسخه بازسازی شده Demon’s Souls ، توئیتی رمزآلود را منتشر کرد.

پیش از این شایعاتی در مورد بازسازی نسخه اول Metal Gear Solid منتشر شده بود. پیش از این شایعاتی مبنی بر در دسترس بودن نسخه بازسازی شده در کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شده بود.

با این حال ، باید در نظر داشت که اطلاعات منتشر شده ماهیت شنیداری دارد و ممکن است نادرست باشد. با این حال ، احتمالات زیادی وجود دارد که این درست باشد. در هر صورت ، انتشار نسخه بازسازی شده سری Metal Gear Solid برای طرفداران بسیار هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید