بلاگ

Martha is Dead در پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود.

Martha is Dead برای برخی از سیستم عامل ها در گذشته معرفی شده است. امروز ، Wired Productions با خبرهای خوبی اعلام کرد که این بازی به زودی در دسترس دارندگان پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار خواهد گرفت. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این خبر را مشاهده کنید.

Martha is Dead یک فیلم ترسناک اول شخص است که در سال 2021 در پلتفرم های Xbox One ، Xbox X Series ، PlayStation 4 و PlayStation 5 و کنسول در دسترس خواهد بود. LKA و Wire Productions نیز به ترتیب مسئول تولید و توزیع محصول هستند و باید دید عملکرد آنها به طور کلی چیست. توسعه دهندگان این عنوان سابقه ساخت بازی های درخشان مانند The Town of Light را دارند. یکی از اعضای تیم تولید در مورد این کار گفت:

خوشحالیم که دارندگان کنسول نسل 9 می توانند Martha is Dead را نیز تجربه کنند و امیدواریم همه از آن لذت ببرند. ما مفتخریم که اعلام کنیم دارندگان کنسول های پلی استیشن 4 و 5 نیز به زودی می توانند کارهای ما را دریافت کنند. همانطور که در بالا ذکر شد ، استودیوی Al-Okiya ناشر این بازی است و ما از همکاری با این تیم کاملا راضی هستیم.

تاریخچه مارتا مرده است به سال 1994 برمی گردد. وقتی جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شما در آلمان زندگی می کنید. در طول ماجراهای خود ، با بدن زنی به نام مارتا روبرو می شوید و تصمیم می گیرید که به دنبال سرنخ هایی برای یافتن قاتل خود بگردید. بدون اینکه بدانید این کار ساده ای نخواهد بود. کل بازی دارای یک داستان و گیم پلی جذاب است و انتظار می رود طرفداران ژانر وحشت را سرگرم کند.

اگر هنوز با Martha is Dead آشنا نیستید ، توصیه می کنیم پیش نمایش بازی را در این راستا تماشا کنید. اگر اخبار بیشتری در مورد این کار دریافت کردید ، آن را با شما عزیزان در میان می گذاریم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید