بلاگ

Hot Wheels به زودی برای گوشی های هوشمند راه اندازی می شود.

در آینده چرخ های گرم بر روی تلفن های هوشمند در دسترس خواهند بود. برای دیدن اطلاعات بیشتر در این زمینه ما را دنبال کنید.

Hot Wheels یک سری عناوین هیجان انگیز مسابقه ای است که Mattel و GameFam به طور مشترک توسعه و منتشر می کنند. این بازی قبلاً در رایانه های شخصی و کنسول Xbox One در دسترس بود و دارندگان اندروید و iOS فقط می توانند چند بار دیگر آن را تجربه کنند.

نکته جالب در مورد Hot Wheels این است که برخی از حالت های آن به صورت جهان باز است. در این شغل قادر خواهید بود ماشین مورد علاقه خود را انتخاب کرده و وارد سرزمین های جذابی شوید. در این بازی 80 اتومبیل با مشخصات و ظاهر متنوع وجود دارد که انتخاب آنها به سلیقه شما بستگی دارد. مطمئناً این رقم در آینده بیشتر می شود تا تنوع بهتری مشاهده شود. یکی از اعضای تیم تولید در مورد این بازی گفت:

ما از راه اندازی Hot Wheels در تلفن های هوشمند بسیار هیجان زده هستیم و امیدواریم که این روند تا حد ممکن یکپارچه باشد. شک نداریم که هزاران بازیکن سعی در بارگیری این اثر دارند و پس از آن اخبار ویژه ای برای آنها داریم. این عنوان برای همه سنین مناسب است و تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند.

علاوه بر بخشهای آفلاین ، بخشهای آنلاین در Hot Wheels نیز وجود دارد که می توانید آنها را با دوستان یا بازیکنان دیگر از سراسر جهان امتحان کنید و سپس ساعتها لذت ببرید. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این بازی ، ما شما عزیزان را مطلع می کنیم. بارگیری این اثر از فروشگاه Google Play یا App Store رایگان خواهد بود ، اما برای دریافت برخی بخش ها و ویژگی ها باید هزینه ای را پرداخت کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید