بلاگ

Heroes War: ضد حمله در گوشی های هوشمند راه اندازی شد.

تیم توسعه ی Heroes of War: بالاخره امروز Counterttack این بازی را روی تلفن های هوشمند منتشر کرد و بازیکنان می توانند آن را به راحتی بارگیری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ما را دنبال کنید.

بازی The Heroes War: Counterattack اولین بار در اکتبر امسال و با انتشار چندین تصویر و تریلر معرفی شد. مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفت. این عنوان از قبل در سیستم عامل های Android و iOS موجود است و توصیه می کنیم اگر به جلوه های استراتژی محور و نقشه سازی علاقه مند هستید ، آن را به هیچ وجه از دست ندهید.

Heroes War: Counteretack داستان جهانی پر از زیبایی و آرامش را روایت می کند ، که پس از مدتی با جنگ و خونریزی در سرزمین های اطراف روبرو می شود. همچنین ، زامبی ها به منطقه حمله می کنند تا بیش از پیش مسائل را پیچیده کنند. همچنین باید شخصیت مورد علاقه خود را کنترل کنید و این مشکلات را به تدریج حل کنید تا همه چیز به حالت عادی برگردد. پس از مدتی ، او متوجه می شود که همه این آشفتگی ها به دلیل شیوع ویروسی به نام Z است و برای از بین بردن آن همه تلاش خود را انجام می دهد.

در Heroes War: Counterattack ، شما می توانید از بین دو جبهه مخالف یکی را انتخاب کنید و ماجراجویی خود را آغاز کنید. بنابراین نتیجه می گیریم که تنوع خوبی در بازی وجود دارد و تیم سازنده برنامه ریزی خوبی در این زمینه دارند. چندین پایان متفاوت برای بازی وجود دارد ، بنابراین بازیکنان مشتاق هستند که پس از پایان داستان دوباره امتحان کنند. این بازی همچنین از قسمت های دیگری تشکیل شده است که نباید نادیده گرفته شوند.

همانطور که گفته شد ، بازیکنان اکنون می توانند Heroes War: Counterattack را از طریق فروشگاه Google Play یا App Store بارگیری کنند. این اثر رایگان است ، اما در برنامه پرداخت می شود. اگر اخبار بیشتری در مورد این عنوان منتشر شود ، ما آن را با شما عزیزان در میان خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید