بلاگ

Halo Infinite برای The Game Awards 2020 برنامه ریزی نشده است.

در ابتدا قرار بود بازی مورد انتظار Halo Infinite همزمان با انتشار کنسول های نسل نهم مایکروسافت ، سری X و سری X Xbox در دسترس باشد. Halo Infinite اگرچه عنوانی بین نسلی بود ، اما بدون شک یکی از ارکان تبلیغات مایکروسافت برای جذب خریداران کنسول های جدید بود. متاسفانه پس از اولین انتشار رسمی گیم پلی این بازی و بازخورد منفی در مورد آن ، تاریخ انتشار Halo Infinite به سال آینده موکول شد.

بعد از این اتفاقات جالبی در مورد آینده بازی رخ داد و شاهد اخبار مختلفی مانند خروج برخی از اعضای اصلی تیم سازنده و انتشار دو قسمت تک نفره و چند نفره به صورت جداگانه بودیم. با این حال ، اگر از طرفداران Halo Infinite هستید و انتظار می رود اخبار یا نسخه ی نمایشی بازی را در The Game Awards ببینید ، این اتفاق نمی افتد.

در پاسخ به س fromال کاربران در وب سایت Reddit ، یکی از اعضای 343 Industries Studios رسما تأیید کرد که Halo Infinite برای TGA 2020 منتشر نشده است و امکان تریلر یا نسخه نمایشی قابل پخش وجود ندارد. . این عضو استودیوی 343 صنایع تأکید کرد که امیدوارند در هفته های آینده سطح بالایی از کیفیت Halo Infinite را به بازیکنان نشان دهند ، اما به نظر نمی رسد که این اتفاق تا بعد از تعطیلات پایان سال رخ دهد.

در حال حاضر ، تیم سازنده هنوز طیف گسترده ای از عواقب و پیامدهای مربوط به تغییر زمان انتشار بازی را پشت سر می گذارد ، اما ما سخت تلاش می کنیم و تقریباً روی همه جنبه های بازی کار می کنیم. ما فعلاً برنامه ای برای شرکت در رویدادهای بازی های ویدیویی نداریم ، اما امیدواریم در هفته های آینده به کیفیت بالایی دست پیدا کنیم. ما می توانیم سفر جدید خود را پس از تعطیلات پایان سال از سر بگیریم. ارائه نسخه تئاتری یا آزمایشی در زمان حاضر بسیار دشوار و وقت گیر است و با توجه به مشکلات و چالش های مربوط به تعطیلات آینده ، این یک نقطه ضعف محسوب می شود و امکان پذیر نخواهد بود. من می دانم که انتظار برای هواداران سخت است ، اما تیم سازنده از این وقت اضافی استفاده می کند و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که قدم بعدی خود را با موفقیت برمی داریم و به شفافیت و صحبت در مورد راه پیشرفت و پیشرفت متعهد هستیم. ما به آنجا خواهیم رسید و دوباره شروع خواهیم کرد.

تاریخ The Game Awards 2020 به طور رسمی تأیید شده و قرار است در 10 دسامبر سال 2020 برگزار شود. این رویداد مکانی بزرگ و ویژه برای نمایش بازی های مختلف است و برای برخی از آن می تواند از رویداد E3 مهمتر باشد. عنوان Halo Infinite قرار است در سال 2021 منتشر شود ، اما هنوز تاریخ مشخصی برای طرفداران وجود ندارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید