بلاگ

Fruit Ninja 2 در گوشی های هوشمند منتشر شده است.

تیم توسعه دهنده Fruit Ninja 2 همانطور که در گذشته وعده داده شده بود امروز بازی جذاب و دوست داشتنی گوشی های هوشمند Fruit Ninja 2 را منتشر کرد. به همین مناسبت ویدیویی از این عنوان منتشر شده است که در زیر مشاهده می کنید.

تقریباً ده سال از انتشار نسخه اول سری Fruit Ninja می گذرد و اکنون نسخه دوم برای گوشی های هوشمند و دقیق تر برای سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر شده است. نسخه اول در سیستم عامل های مختلف منتشر شد و مورد استقبال بی شمار گیمر قرار گرفت. باید دید آیا ادامه این سریال رضایت طرفداران را جلب خواهد کرد یا خیر.

بر خلاف نسخه قبلی ، شخصیت ها در Fruit Ninja 2 بسیار مهم هستند و هرچه در آن پیشرفت کنید ، می توانید از افراد دیگر بهره مند شوید. در قسمت بازی شخصی سازی نیز وجود دارد تا لباس ها و مهارت های شخصیت ها را تغییر داده یا آنها را ارتقا دهید. این بازی همچنین در محیط های مختلفی برگزار می شود و به طور کلی انتظار می رود بازیکنان بیش از هر زمان دیگری سرگرم شوند.

اگر با این مجموعه آشنایی ندارید ، باید بگوییم که در Fruit Ninja 2 می توانید به راحتی تنوع میوه ها را به نصف کاهش داده و از آن لذت ببرید. این بازی از بخشهایی مانند Arcade ، Zen و Classic تشکیل شده است و انتخاب آنها به سلیقه شما بستگی دارد. همچنین یک حالت آنلاین و چند نفره در بازی وجود دارد که می توانید آن را با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان تجربه کنید.

Halfbrick همچنین اعلام کرده است که به زودی به روزرسانی های Fruit Ninja 2 برای افزایش محتوای آن در دسترس خواهد بود. همچنین شایعاتی درباره انتشار نسخه های دیگر بازی از جمله رایانه های شخصی درباره صحت این خبر یا خیر وجود دارد. بنابراین در صورت انتشار اخبار بیشتر در مورد این کار ، شما عزیزان را در جریان خواهیم گذاشت. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز یک ویدیو برای آشنایی بیشتر طرفداران منتشر شد که می توانید در پایان مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید