بلاگ

Fight of Animals: Arena برای رایانه های شخصی معرفی شد.

استودی

Digital Crafter مبارزه با حیوانات را ارائه می دهد: امروز این صحنه در اخبار مهم قرار دارد. علاوه بر اطلاعات ، ویدیوی این بازی به گوش بازیکنان رسیده است که در زیر نگاه خواهیم کرد.

همانطور که از نام بازی Fight of Animals: Arena پیداست ، این یک بازی جذاب در سبک مبارزه است که می توان آن را تجربه ای متفاوت برای بازیکنان دانست. البته در گذشته نسخه ای از این مجموعه به نام Fight of Animals در دسترس بود که فقط دارای یک قسمت پخش کننده بود و مورد استقبال برخی افراد قرار گرفت. اکنون ، طبق گفته سازندگان ، نسخه جدید دارای یک حالت چهار نفره است که می تواند با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان تجربه شود. بنابراین اگر از طرفداران سبک هستید ، Fight of Animals: Arena ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد.

نسخه قبلی این مجموعه ابتدا در سال 2019 بر روی پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شد و سپس امسال برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود. در همین حال Fight of Animals: Arena در حال حاضر برای رایانه در دسترس است و انتشار نسخه کنسول آن مورد تردید است.

در Fight of Animals: Arena شما باید کنترل حیوانات مختلف را در دست بگیرید و رقابت های شدیدی با شخصیت های دیگر داشته باشید. هر یک از این شخصیت ها توانایی های خاص خود را دارند ، بنابراین انتخاب شما کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. وسایل و اسلحه ها بسیار رایج تر از گذشته شده و از شوخ طبعی بالایی برخوردار هستند.

نکته ای که در مورد Fight of Animals قابل ذکر است: Arena کنترل شخصیت بسیار ساده است. تا جایی که به نظر نمی رسد بازیکنان از این بابت مشکلی داشته باشند. یکی از تکنیک هایی که در نسخه قبلی وجود نداشت ، امکان پرش در صف است ، اما در عنوان جدید با فشار دادن دکمه پرش می توانید از این عملکرد استفاده کنید. حتی در هنگام دعوا ، تله هایی در مسیر شما ظاهر می شوند که باید از آنها آگاه باشید.

تاریخ دقیق اکران Fight of Animals: Arena هنوز مشخص نشده است ، اما انتظار می رود طی چند روز آینده اتفاق بیفتد. پیش نمایش این نسخه امروز در دسترس بود که می توانید در انتها مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید