بلاگ

Distraint: بازی Deluxe Edition برای اندروید تخفیف گرفت.

توسعه دهندگان Distraint: Deluxe Edition امروز بهترین اخبار این بازی را با پوسته خاصی در فروشگاه Google Play منتشر کرده اند و این یک فرصت عالی برای گیمرهایی است که قبلا هرگز آن را نچشیده اند او علاوه بر این ، امروز یک بازی ویدیویی برای افراد بیشتر آشنا با بازیکنان در دسترس است که بعداً با هم خواهیم دید.

Distraint: Deluxe Edition عنوانی دو بعدی در ژانر ترسناک است که باید آن را نسخه اصلاح شده Distraint دانست. پس از مدتی ، تیم سازنده تصمیم گرفت نسخه اصلی را با کیفیت و تجهیزات بسیار بالاتر در تلفن های هوشمند و به عبارت دقیق تر ، سیستم عامل های Android و iOS در دسترس قرار دهد. در این بازی ، شما و دوستانتان وارد دنیای ترسناک و مملو از اتفاقات عجیب می شوید و تصمیم می گیرید تا برای رسیدن به هدف خود رازهای موجود در آن را کشف کنید. بیشتر ماموریت های بازی در مناطق تاریک انجام می شود و این هیجان را بیشتر کرده است. البته شخصیت های بازی بسیار خنده دار هستند و طراحی آنها جالب است. هدف اصلی شما و گروه شما شناخت انسانیت است. بنابراین اگر از طرفداران این سبک ها هستید ، به هیچ وجه Distraint: Deluxe Edition را از دست ندهید.

یکی از نکات قابل توجه Distraint: Deluxe Edition که بسیاری از گیمرها نیز متوجه آن شده اند ، صدای خوب است. در طول بازی پازل های بی شماری سبز می شوند که حل آنها بسیار سرگرم کننده خواهد بود. در کل ، بازی با چند ساعت تلاش به پایان می رسد ، اما آماده لذت بردن از تک تک لحظه ها باشید.

از امروز Distraint: Deluxe Edition در سیستم عامل اندروید فقط با قیمت 1 دلار فروخته می شود و گیمرها می توانند به راحتی این مبلغ را پرداخت کرده و آن را بارگیری کنند. در همین راستا ، تریلر جدیدی از بازی امروز در دسترس است که در پایان مشاهده و بارگیری می شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید