بلاگ

Castlevania: Symphony of the Night در اندروید تخفیف دارد.

کونامی امروز در جدیدترین اخبار خود اعلام کرد Castlevania: Symphony of Night با تخفیف ویژه در فروشگاه Google Play عرضه می شود و این بهترین فرصت برای گیمرهایی است که هرگز آن را تجربه نکرده اند. در زیر می توانید جزئیات بیشتر را در این زمینه پیدا کنید.

Castlevania: Symphony of the Night مجموعه ای از عناوین سبک RPG و platformer کلاسیک است که حالت دو بعدی آن خاطرات بسیاری از افراد را زنده می کند. این بازی در اواخر سال گذشته در گوشی های هوشمند و دقیقتر در سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس بود و با استقبال خوبی از سوی بازیکنان روبرو شد. به نظر می رسد تیم تولید برنامه هایی برای افزایش تعداد طرفداران دارد و یکی از آنها پایین آوردن قیمت است. در همین راستا ، این بازی دیگر در اندروید با قیمت 2.99 دلار فروخته نمی شود و می توانید آن را دریافت کرده و فقط با 1 دلار تجربه کنید. بنابراین اگر از طرفداران سبک های ذکر شده هستید ، Castlevania: Symphony of the Night را به هیچ وجه از دست ندهید.

در Castlevania: Symphony of the Night ، شما باید یک شخصیت قدرتمند به نام Alucard را راهنمایی کنید و یک ماجراجویی هیجان انگیز را تجربه کنید. از سلاحهایی استفاده کنید که شامل شمشیرهای متنوعی است که نقش آنها در جنگ بسیار مهم خواهد بود. کنترل ساده بازی ممکن است در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد اما بعد از مدتی به آن عادت خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه این کار می توانید به این آدرس مراجعه کنید. اگر درباره Castlevania: Symphony of the Night بیشتر می شنوید ، به شما اطلاع خواهیم داد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید