بلاگ

Apex Legends ممکن است به یک حق رای دادن به یک میلیارد دلار تبدیل شود.

از زمان انتشار در سال 2019 ، Apex Legends توانسته محبوبیت خود را حفظ کند و به یکی از نبردهای اصلی دنیای بازی تبدیل شود. Electronic Arts ، ناشر بازی ، اکنون گفته است که این بازی احتمالاً به یک امتیاز میلیارد دلاری تبدیل خواهد شد.

تعداد کمی از عناوین موفق به جمع آوری بیش از 1 میلیارد دلار برای ناشر خود شده اند و طبق گفته Electronic Electronic ، Apex Legends ممکن است به زودی به آن دست یابد. از نظر محبوبیت روزافزون ، Apex Legends با برخی دیگر از امتیازات محبوب Electronic Arts مانند سری FIFA و The Sims قابل مقایسه است که بسیار قدیمی تر از این بازی هستند.

همانطور که می دانید این عناوین خدماتی هستند که بیشترین سود را برای Electronic Arts دارند. در سه ماهه دوم مالی 2021 ، الکترونیک آرتز توانست 1.15 میلیارد دلار درآمد کسب کند که تنها 282 میلیون دلار آن در فروش بازی بود ، در حالی که فروش درون برنامه ای حیرت انگیز 869 میلیارد دلار بود. .

از آنجا که Apex Legends در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است ، lacks Jorgensen ، مدیر عامل و مدیر ارشد مالی الکترونیک آرت ، اعلام کرده است که انتظار می رود Apex Legends طی شش ماه آینده یک حق رای دادن به ارزش یک میلیارد دلار راه اندازی کند. دلار شوید. رشد Apex Legends چنان حیرت انگیز بوده که کاملاً موفق به ترک تیم Madden Ultimate شده است.

Apex Legends در فضای مجازی و سرویس هایی مانند Twitch نیز بسیار محبوب است و همیشه می توانید آن را در بالای بازی های محبوب مشاهده کنید. روزانه حدود یک میلیون نفر این بازی را از طریق Twitch تماشا می کنند. فصل هفتم این بازی برای سرگرم کردن بازیکنان برای چند ماه دیگر به تازگی آغاز شده است.

Apex Legends اکنون در PlayStation 4 ، Xbox One و PC در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید