بلاگ

Animal Crossing: به روزرسانی زمستانی New Horizons منتشر شد.

نینتندو که این روزها از بازی انحصاری Animal Crossing: New Horizons پشتیبانی خوبی دارد ، امروز از تاریخ انتشار به روزرسانی زمستانی خود رونمایی کرد. همچنین برای افزایش هوشیاری هواداران ، اکنون پیش پرده ای از این بروزرسانی منتشر شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

به روزرسانی زمستانی بازی Animal Crossing: New Horizons قرار است در تاریخ 19 نوامبر سال 2020 به گیمرها برسد. بنابراین طرفداران می توانند از فردا آن را تجربه و تجربه کنند. مطالب این به روزرسانی شامل آب و هوای زمستانی و برفی و همچنین رویدادهای کریسمس مرتبط با این فصل مانند روز ترکیه و روز اسباب بازی است. مطمئناً در مدل موهای بیشتر شخصیت ها تفاوت هایی وجود خواهد داشت تا بازی بیش از هر زمان دیگری جذاب شود. دریافت این به روزرسانی کاملا رایگان خواهد بود.

برخی از شخصیت های Animal Crossing: New Horizons در قبال برخی اتفاقات وحشتناک یا جالب در گذشته واکنش خوبی نشان نداده اند و این باعث اعتراض بسیاری از گیمرها شده است. اکنون این واکنش ها بسیار طبیعی تر شده اند. همانطور که می دانید شخصیت ها قادر به خواب دیدن هستند و با این ارتقا می توانند در رویاهای خود به جزایر مختلف سفر کنند که نباید از آنها غافل شد. یکی از اعضای تیم تولید در مورد این به روزرسانی گفت:

ما صمیمانه امیدواریم که از تمام مطالب و چالش های Animal Crossing: New Horizons به روزرسانی های زمستانی لذت ببرید. به روزرسانی بعدی ما در ژانویه سال آینده در دسترس خواهد بود. پس در روزهای آینده منتظر اخبار بیشتر باشید.

Animal Crossing: New Horizons یک سری عناوین ماجراجویی و سبک زندگی است که در آن شما باید شخصیت مورد علاقه خود را راهنمایی کرده و فعالیت هایی مانند حل معماها ، کشاورزی ، دامپروری و شرکت در رویدادها را انجام دهید. این عنوان در اوایل سال جاری در کنسول Nintendo Switch در دسترس قرار گرفت و علی رغم قیمت بالای آن ، با استقبال خوبی از سوی گیمرها روبرو شد. بدون شک Animal Crossing: New Horizons را باید بهترین نسخه در این مجموعه دانست و تیم سازنده برنامه های زیادی برای آینده خود دارد و باید دید چه عملکردی را پشت سر می گذارد.

اگر در مورد Animal Crossing: New Horizons خبر دیگری دارید ، ما آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در آخر ، می توانید ویدئویی از به روزرسانی گفته شده را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید