بلاگ

A3: Still Alive برای گوشی های هوشمند منتشر شده است.

NetMarble که پیش از این از انتشار A3: Still Alive on Smartphone خبر داده بود ، امروز آن را در دسترس علاقه مندان قرار داد که می تواند خبر مهمی برای آنها باشد. در ادامه می توانید اطلاعات تکمیلی درباره این خبر را به همراه یک تریلر مشاهده کنید.

A3: Still Alive مجموعه ای از کارهای جهان باز ، نقش آفرین و بقا است که هم اکنون در تلفن های هوشمند و به طور خاص در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است. در این عنوان شما باید شخصیت مورد علاقه خود را کنترل کنید و در قالب بخشهای مختلف با بازیکنان دیگر مسابقات نفس گیر داشته باشید. بیشتر قسمت های این بازی آنلاین است و برای تجربه آنها به اینترنت احتیاج دارید. همچنین می توانید در این بازی با دوستان خود بازی کنید تا بیشتر از آن لذت ببرید. یک قسمت از این کار به سبک attle Royale است که در آن پس از قرار گرفتن روی یک نقشه بزرگ و جمع آوری سلاح ها و وسایل لازم ، باید افراد دیگر را نابود کنید تا به عنوان تنها بازیکن باز روی نقشه شوید. گفتنی است که استودیوی فوق به طور همزمان در تولید و توزیع آن نقش دارد و باید دید با انتشار آخرین اثر خود چه عملکردی را از خود به جای می گذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

تیم توسعه قول داده است که به روزرسانی های زیادی برای A3: Still Alive در آینده برای دیدن محتوای بیشتر منتشر کند. این بازی رایگان است ، اما دارای پرداخت درون برنامه ای است و برای دریافت برخی از ویژگی ها باید هزینه ای را پرداخت کنید. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این عنوان ، ما شما عزیزان را مطلع می کنیم. در آخر می توانید تریلر دیگری از گیم پلی A3: Still Alive را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید