بلاگ

نحوه استفاده از خصوصیات اصلی در افتر افکت

اگر با برد گرافیکی ضروری کار کرده اید ، از قبل چگونگی نحوه استفاده از خصوصیات اصلی در افتر افکت را می دانید. اینگونه است که پروژه Master Effects Master Project تعریف و استفاده می شود. در ادامه این مقاله به نحوه استفاده از خصوصیات اصلی در افتر افکت اشاره خواهیم کرد. همچنین اگر به یادگیری موشن گرافکی علاقه مندید و به دنبال دوره آموزش موشن گرافیک هستید روی گزینه ادامه کلیک کنید تا با آموزش های بیشتر در این زمینه حرفه ای تر شوید. ادامه

مرحله 1: پنل گرافیکی ضروری را باز کنید

پس از ایجاد ترکیب والدین ، ​​به Window> Essential Graphics بروید. با این کار پنل گرافیکی ضروری در After Effects باز می شود. نیازی به نامگذاری ویژگی اصلی شما نیست مگر اینکه بعداً بخواهید یک الگوی گرافیکی اساسی برای ویرایش در Premiere Pro ایجاد کنید.
مرحله 2: خصوصیات اصلی خود را تعریف کنید

در پنل Essential Graphics روی Solo Supported Properties کلیک کنید. این به شما ویژگی خاصی را نشان می دهد که می توانید با استفاده از ابزار Master Properties ویرایش کنید. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید کشیدن و رها کردن بر روی صفحه گرافیکی ضروری است. می توانید نام خصوصیات خود را تغییر دهید زیرا برای ترکیب شما منطقی است.
مرحله 3: ترکیب خود را لانه کنید

هنگامی که ویژگی های اصلی خود را تعریف کردید ، زمان لانه سازی ترکیب شما فرا می رسد. ساده ترین راه برای انجام این کار ، کشیدن و رها کردن ترکیب اصلی خود از صفحه پروژه به دکمه “ترکیب جدید” است. این ترکیب جدیدی را با Master Comp شما ایجاد می کند.
مرحله 4: دارایی های اصلی خود را در صورت نیاز تنظیم کنید

حالا نوبت قسمت باحال است.
Master Comp خود را در جدول زمانی خود انتخاب کرده و بر روی منوی کشویی کلیک کنید. شما “Transform” و یک مورد منوی جدید به نام “Master Properties” را مشاهده خواهید کرد. حدس بزنید کدام یک کلیک کرده است؟ …
در منوی Master Properties تمام خصوصیات از پیش تعریف شده را مشاهده خواهید کرد. اکنون می توانید این خصوصیات را ویرایش کنید. وقتی خصوصیات را ویرایش کنید ، ترکیب اصلی “Master” تحت تأثیر قرار نمی گیرد. اگر به ترکیب دیگری نیاز دارید ، دوباره “Master Comp” را بخرید.
هل دادن و ساخت و ساز با ویژگی های اصلی
ویژگی های اصلی دارای یک ویژگی فشار و کشش هستند که ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسند ، اما بسیار مفید هستند …
Pull Master Propertie دارایی شما را به مقدار پیش فرض Master Master خود بازنشانی می کند.
فشار به Master Comp مقدار دارایی پیش فرض را در Master Comp شما تغییر می دهد.

به سمت چپ بکشید و به سمت راست فشار دهید
شما می خواهید همیشه از این ویژگی ها برای شخصی سازی به موقع الگوی خود استفاده کنید. حتی ابزارهای والدین وجود دارد که به شما امکان می دهد دارایی ها را بهم متصل کنید!
خواص را کنترل کنید
شما اکنون در After Effects استاد خواص هستید. بعدش چی؟ صفات اتصال به دانه های تصادفی؟ آیا افزونه های شخص ثالث اضافه می کنید؟ آسمان حد است.
حالا به آنجا بروید و مانند یک سرمایه گذار در املاک و مستغلات در سال 2007 این املاک را ورق بزنید. چه مشکلی پیش می آید؟

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید