بلاگ

۳٫۵ میلیونی شدن میزان فروش جهانی ایکس‌باکس سری ایکس و اس

اخیراً ، یک تحلیلگر صنعت بازی از فروش جهانی 3.5 میلیون دستگاه کنسول سری Xbox X و S خبر داده است.

سونی اخیراً در گزارش مالی خود اعلام کرده است که کنسول پلی استیشن 5 تا پایان دسامبر سال 2020 در کل حدود 4.5 میلیون دستگاه فروخته است. از آنجا که مایکروسافت در سال های اخیر ارقام فروش کنسول های Xbox را ارائه نکرده است ، بنابراین اطلاعات خاصی در دسترس نیست در فروش کنسول های نسل بعدی آنها. اما اخیراً ، نیکو پارتنر و دانیل احمد آمار فروش تقریبی کنسول های سری Xbox و Xbox S را ارائه داده اند.

دانیل احمد اخیراً توییت کرده است که فروش کنسول های Xbox و S سری Xbox تاکنون حدود 3.5 میلیون دستگاه بوده است. این نشان می دهد که این کنسول ها حدود یک میلیون واحد کمتر از پلی استیشن 5 فروخته اند ، البته این رقم ممکن است دور از واقعیت باشد اما اگر مایکروسافت ارقام فروش رسمی را ارائه نکند ، ارائه ارقام دقیق احتمالاً مشکل خواهد بود.

در همین حال ، به نظر می رسد محدودیت های عرضه برای سری Xbox X / S و PlayStation 5 در آینده نیز ادامه خواهد داشت. مایکروسافت گفته است که کمبود کنسول های نسل بعدی احتمالاً حداقل تا ژوئن سال جاری ادامه خواهد داشت. سونی همچنین پیش بینی محدودیت های تولید و عرضه به دلیل کمبود قطعات را دارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید