بلاگ

یک بسته نه چندان جالب | نقد و بررسی Destiny 2: آن سوی نور.

بسته Beyond the Light Expansion Pack چند روز پیش سرانجام برای Destiny 2 منتشر شد که می تواند خبر خوبی برای طرفداران بازی باشد. بررسی ها و رتبه بندی های این بسته اکنون در دسترس است که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

Destiny 2 یک سری شوتر و بازی اول شخص است که برای اولین بار در سال 2017 در رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار گرفت و مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفت. پس از مدتی ، تیم سازنده تصمیم گرفت این بازی را برای گوگل استودیو و همینطور کنسول های نسل نهم یعنی Xbox X Series و PlayStation 5 منتشر کند و باید دید آیا این باعث افزایش تعداد طرفداران می شود یا خیر. پشتیبانی تیم از این بازی نیز نسبتاً خوب بوده است و هر از گاهی بسته های به روزرسانی و الحاقی در دسترس است. اکنون جدیدترین بسته الحاقی Beyond the Light نامیده می شود ، محتوای اصلی آن باید یک بخش داستان ، اسرار جدیدی برای کشف و نیروهای جدید در مبارزه باشد. البته این بسته به دلیل محتوای کم ، قبل از انتشار طرفداران را عصبانی کرده و می توانید اخبار مربوط به آن را در این آدرس مشاهده کنید.

در هر صورت ، بسته جدید Destiny 2 Expansion Pack بر روی سیستم عامل های ذکر شده یک هفته پیش منتشر شد و امروز بررسی ها و رتبه بندی های آن در اختیار منتقدان برجسته بازی های ویدیویی قرار دارد که در زیر می خوانیم. شایان ذکر است که Bungie همزمان در حال توسعه و انتشار این اثر است. این بازی همچنین دارای بخشهای آنلاین است که می تواند با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان تجربه شود.

فیلم بازی 7.5 / 10

ما فکر می کنیم Beyond the Light یک بسته الحاقی عالی برای طرفداران است تا بتوانند سرگرمی های جدید را در آن پیدا کنند. بانجی مدت ها پیش این بسته را معرفی کرد و ما می دانستیم که نباید انتظار زیادی از آن داشته باشیم. زیرا اگر در جریان باشید ، محتوای زیادی در Beyond the Light وجود ندارد. با این حال ، برخی از ویژگی های آن را دوست داریم.

روندهای دیجیتال 7/10

خط داستانی فراتر از نور می توانست بهتر باشد و تیم سازنده مجبور بودند بیشتر روی این موضوع کار کنند. خوشبختانه توانایی ها و مهارت های جدید در بازی تغییر خوبی در سیستم مبارزاتی وی ایجاد کرده است.

THEGAMER 7/10

در حالی که بسته الحاقی Beyond the Light خیلی خوب نیست ، اما هنوز هم چند ویژگی جالب دارد که ممکن است طرفداران را به وجد بیاورد. امیدواریم در آینده شاهد تنوع بیشتری در این کار باشیم و موارد جذاب بیشتری در اختیار گیمرها قرار گیرد.

ماشین بازی 5/10

داستان جدید Destiny 2 ممکن است مورد توجه طرفداران قرار گیرد ، اما باید پذیرفت که بسته الحاقی جدید حاوی محتوای بسیار کمی است. تیم توسعه می توانست کمی روی این بسته کار کند و آن را به تعویق بیندازد ، اما متأسفانه این کار انجام نشد. اگر شرکت بانجی به این روش کار خود را ادامه دهد ، بعید است بسیاری از بازیکنان بازی را از دست بدهند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید