بلاگ

گزارش: سونی در برخی موارد به دنبال افزایش قیمت عناوین نسل جدید به بیش از 70 دلار بود.

با ظهور نسل جدید کنسول های خانگی ، هیجان زیادی برای گیمرها ایجاد می شود. از ویژگی های کنسول های نسل نهم می توان به درایوهای SSD ، بارگذاری سریع بازی ، قدرت گرافیکی بالا و افزایش کیفیت بصری بازی ها ، قابلیت کنترل حساسیت دوگانه پلی استیشن 5 و موارد دیگر اشاره کرد. اما به نظر می رسد عناوین نسل جدید با 10 دلار افزایش قیمت نسبت به نسل قبلی و با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود و این احتمالاً در نسل نهم به یک استاندارد تبدیل می شود. شرکت هایی مانند Take-Two Interactive و Sony با افزایش 10 دلاری قیمت بازی ها موافقت کرده اند. با این حال ، در برخی موارد ، به نظر می رسد که سونی حتی به دنبال افزایش بیشتر قیمت بازی های پلی استیشن 5 بوده است.

طبق گزارش جدید بلومبرگ نیوز ، سونی در یک برهه تلاش کرده است قیمت بازی ها را به بیش از 70 دلار برساند. به نظر می رسد افزایش قیمت بازی ها موضوعی است که مدت ها در میان مدیران ارشد مورد بحث بوده است. زیرا بسیاری احساس کردند که این امر به دلیل مسائلی مانند تورم و افزایش هزینه های ساخت بازی به تأخیر افتاده است.

در حالی که تعدادی از ناشران از افزایش قیمت نهایی بازی ها در نسل جدید انتقاد کرده اند ، اما به نظر می رسد 70 دلار قیمت استاندارد عناوین نسل نهم در ایالات متحده باشد. کنسول پلی استیشن 5 در تاریخ 12 نوامبر منتشر می شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید