بلاگ

کپی موفقیت آمیز از نظرات و امتیازات نسخه کنسول بازیSupraland

اگر از طرفداران Supraland هستید ، حتماً باید بدانید که این بازی سال گذشته برای اولین بار در پلتفرم رایانه در دسترس قرار گرفت. از آن زمان ، تیم سازنده برنامه هایی برای افزایش محبوبیت بازی داشته است و اکنون آن را به دارندگان کنسول PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch منتقل کرده است. در زیر می توانید بررسی ها و امتیازات این کار را مشاهده کنید.

Supraland یک سری بازی های اکشن و ماجراجویی در دنیای باز است که از افرادی مانند Zelda الهام گرفته شده است. در این بازی شما باید یک شخصیت قرمز خنده دار را رهبری کنید و یک ماجراجویی هیجان انگیز را شروع کنید. او که می بیند دهکده او در معرض خطر جدی است ، سعی می کند هرچه سریعتر اقدام کند و مردم خود را از شر جنایتکاران نجات دهد. سیستم مبارزه در این بازی بسیار جالب است و علاوه بر این ، ما شاهد معماهای پیچیده ای هستیم. تنوع مهارت ها و دشمنان در این بازی نیز نسبتاً خوب است و در طول آن باید با بسیاری از هیولاهای عجیب مبارزه کنید. بنابراین اگر به کاری که در اول شخص ذکر شده علاقه مند هستید ، به هیچ وجه Supraland را از دست ندهید. چند روز پیش گیمرهای رازیز پیش پرده ای از این بازی تهیه کردند که می توانید در این آدرس تماشا کنید.

لازم به ذکر است که دو کمپانی Supra Games همزمان مسئولیت توسعه و عرضه Supraland را بر عهده داشتند. همچنین ، هیچ بخش آنلاین یا چند نفره ای در این بازی وجود ندارد و تمام بخش ها باید به صورت آفلاین و تک نفره تکمیل شوند. به هر حال ، امروز برخی از منتقدان مشهور بازی های ویدیویی نظرات و امتیازات خود را برای نسخه کنسولی Supraland منتشر کرده اند که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

Xbox Tavern 9.7 / 10

ایده Supraland بسیار جالب بود و خوشحالیم که Supra Games Studio آن را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کرده است. این تیم با الهام از بهترین و معروف ترین بازی ها مانند Zelda این بازی را ایجاد کرده است که باعث محبوبیت آن در آینده خواهد شد. داستان پشت عنوان جذاب و دارای سیستم جنگی خوبی است ، اما مطمئناً در این زمینه با مشکلات کوچک و قابل حل روبرو می شویم. ماجراجویی و گیم پلی سرگرم کننده Supraland را نباید نادیده گرفت و به نظر ما این بازی مناسب همه گیمرها خواهد بود.

Shacknews 9/10

Supraland بدون شک یکی از بهترین بازی های کوچک ماجراجویی و اکشن است که تاکنون دیده ایم. در این کار جهان باز معماهای زیادی وجود دارد که گیمرها را به چالش می کشد. البته در طراحی شخصیت ها و برخی موارد موجود در این کار مشکلاتی وجود دارد اما اکثر گیمرها از پس آن برمی آیند. محیط بازی بسیار شبیه به بازی های کلاسیک است و به طور کلی ارزش صرف وقت را دارد.

TheXboxHub 9/10

نسخه Xbox One Supraland فوق العاده است و نقص زیادی ندارد. امروزه کارهای زیادی به سبک این بازی انجام شده است که بیشتر آنها برای گیمرها چندان راضی کننده نیستند. اکنون Supraland با گیم پلی سریع خود می تواند ساعت ها مردم را سرگرم خود کند.

GameSpew 8/10

تیم سازنده Supraland برای بازی الهام زیادی از بازی های دیگر گرفته است ، اما از ویژگی های منحصر به فرد نیز برخوردار است. شاید این دلیل موفقیت در بازی باشد. یکی از بارزترین ویژگی های این نام تاریخ ، سیستم مبارزه و مشکلات آن است. به نظر می رسد بازی های Supra در آینده ای نزدیک ایرادهای گیم پلی را برطرف خواهند کرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید