بلاگ

کم کردن سن تصویر شخص در فتوشاپ

ویرایش تصویر به منظور کاهش سن سن مردان و زنان کمی متفاوت است اما از آنجا که من تاکنون فقط افراد مشهور زن را پیر کرده ام ، فقط برای این آموزش به زنان تمرکز خواهم کرد. در این مقاله آموزش ادیت عکس در فتوشاپ من به عنوان نمونه از تصویری از کتی هولمز استفاده خواهم کرد. با دانلود آموزش کامل ادیت عکس در فتوشاپ به اطلاعات تکمیلی تری دست یابید.

https://maktabtv.com/Courses/photo-editing/

مقالات مربوطه در مکتب تی وی نیز می تواند برای شما مفید باشد.

مرحله 1: یک تصویر مناسب انتخاب کنید

هنگامی که تصمیم می گیرم به سن چهره های مشهور صعود کنم ، سعی می کنم تصویری را انتخاب کنم که تا حد ممکن او را لمس کرده باشد. به نظر من عکسهای قابل مشاهده یا هر عکس دیگری که در استودیو گرفته نشده است ، به بهترین وجهی کار می کنند زیرا نورپردازی دشوار است و در نتیجه بیشتر جزئیات پوست یعنی کیسه های سبک زیر چشم و چین و چروک های ضعیف را نشان می دهد. ظاهر چنین جزئیاتی تصور چگونگی منسوخ شدن سوژه شما را بسیار آسان تر می کند. از نظر بصری نتیجه نهایی به نظر می رسد شما یک قدم به صورت واقعی تر به پیر شدن او نزدیک می کنید. در مورد کتی ، می توانیم خطوط افقی بسیار ضعیفی را روی پیشانی او مشاهده کنیم ، خطوط کاملاً واضح زیر چشم و خطوطی که دهانش را بسته اند.

مرحله 2: جمع آوری مواد کمکی

مواد کمکی کلید روش پیری من است. با توجه به چهره کتی ، من در اینترنت جستجو کردم و چهره پیرزن هایی را که شبیه کتی هستند و یا حالت ظاهری یکسان دارند جستجو کردم. در اینجا کتی در حالی که صورتش را در زاویه 3/4 قرار داده است لبخند می زند ، بنابراین من سعی کردم به همان تعداد عکس از زنان مسن که به همان شیوه یا نزدیک به آن لبخند می زنند جمع کنم. سپس عکس کتی را در فتوشاپ باز کردم و عکس های یافت شده در اطراف صورت او را روی یک لایه جداگانه چسباندم ، برای دسترسی آسان بصری به آن گسترش یافته است. نوع دیگری از مرجع که دوست دارم استفاده کنم اما معمولاً یافتن آن دشوار است ، تصاویر والدین موضوع است. من توانستم چند عکس مرجع از مادر کتی به صورت آنلاین پیدا کنم و آنها واقعاً به من کمک کردند تصمیم بگیرم که آیا به کتی یک مرکز دوتایی بدهم یا نه. از آنجا که مادرش کمی چانه در زیر چانه دارد ، من تصمیم گرفتم که آن را برای کتی نیز اعمال کنم.

مرحله 3: صورت را قالب بزنید

بعد ، می خواهم کیف های اساسی را به پوست اضافه کنم. من این کار را در حالت Liquify انجام می دهم. من سعی کردم با استفاده از ابزار Push اثرات افتادگی روی گونه ها ، گونه ها و صخره را در بالای چشم ایجاد کنم. در نگاه سعی کردم نرم باشم در غیر این صورت ممکن است کمی پر زرق و برق به نظر برسد.از آنچه در مورد روند پیری آموختم ، می دانم که در حالی که استخوان ها رشد نمی کنند و در واقع منقبض می شوند ، غضروف ها همچنان رشد می کنند. در نتیجه ممکن است با بزرگتر شدن فرد نوک بینی بزرگتر به نظر برسد. بنابراین در حالی که هنوز در حالت Liquify بودم ، با استفاده از ابزار Push طول بینی را کمی افزایش دادم. سپس من با استفاده از ابزار Bloat آن را کمی بزرگ کردم ، مراقب باشم که کیفیت یا ویژگی حیاتی بینی را از دست ندهم. خیلی دور بروید و ممکن است دیگر شبیه کتی نباشد.

مرحله 4: چانه دوتایی فوق

بر اساس عکس های مادرش ، من یک چانه دوتایی بسیار عظیم اضافه کردم. من در ابتدا با استفاده از ابزار Airbrush در چند حرکت کاملاً گسترده ، از رنگهایی که از قبل در ناحیه گردن بودند ، نمونه برداری کردم. سپس روی جزئیات در اندازه قلم مو دقیق تر کار کردم. همچنین به خاطر داشته باشید که من از سایر عکسهای مرجع زنان مسن نیز برای راهنمایی استفاده کردم.

مرحله 5: چشم ها را چروک کنید

برای من مهمترین قسمتهایی که باید کنار بیایم چشمها هستند. آنها می توانند پروژه را اجرا یا خراب کنند. اشتباه انجام شده و کتی هولمز نمی تواند تصویر را به عنوان دیگری شناسایی کند. به دنبال خطوط نازک اطراف چشم ها گشتم و سعی کردم تصور کنم که چگونه آنها تا چین و چروک پیشرفت می کنند. سپس متناسب با آنها طول و عرض آنها را گسترش دادم. مراجعه به عکسهای زنان مسن در این مرحله بسیار مفید بود.

من از ترکیبی از ابزار تمبر و ابزار برس استفاده کردم. کاش می توانستم تکنیک خود را در این مرحله به روش بالینی تری توضیح دهم ، اما بیشتر به غرایز هنری خود اعتماد می کردم. من بر روی چین و چروک های اطراف چشم تأکید کردم و کمی با تعمیق و عمیق شدن خطوط و افزایش تضاد با تیره شدن فرورفتگی ها و روشن شدن لبه ها ، تأکید کردم. همچنین چین و چروک را تا نواحی استخوان گونه گسترش دادم. سپس از همین روش روی چین و چروک های اطراف دهان و پیشانی استفاده کردم.

 

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید