بلاگ

کارت گرافیک Gigabyte GeForce RTX3080 Eagle OC 10G چه ویژگی ها و نقاط قوتی دارد؟

آن دسته از بازیکنان رایانه های شخصی که به دلیل تجربه بازی و کنترل خود عاشق کنسول هستند و عاشق بازی با ماوس و پیانو هستند نیز ممکن است درک خوبی داشته باشند. ما در دوره ای زندگی می کنیم که ورزش هر روز قدرت بیشتری می یابد و فن آوری های جدیدی ارائه می شود. در این حالت البته ابزارهای سخت افزاری نیز به سرعت در حال پیشرفت هستند و این مسئله علاقه مندان به رایانه را برای بازی نگران می کند. اگر برای راحتی نسل نهم ارزش قائل هستید ، می توانید سال ها بدون نگرانی بازی کنید. اما وقتی صحبت از بسته شدن مسئله است ، این س oftenال اغلب مطرح می شود که این سیستم می تواند نیازهای کاربر را برای چند سال برآورده کند. بنابراین ، کاربری که می خواهد بهترین بازی های روز را در رایانه شخصی کشف کند ، ابتدا باید هزینه زیادی بپردازد تا برنامه خود را ببندد ، سپس چند سال بعد ، در مورد بهبود همان سیستم فکر کنید.

وقتی صحبت از مزایای راحتی در رایانه می شود ، این یکی از آنهاست. با این حال ، اگر قصد دارید از ابزارهای قدرتمندی برای رایانه شخصی خود استفاده کنید و مشکلی برای هزینه کردن ندارید ، همیشه گزینه های زیادی برای خرید در بازار پیدا خواهید کرد. درگیر شدن در بازی های روز با داشتن پایه انرژی در بالاترین سطح ، مطمئناً یک لذت وصف ناپذیر خواهد بود. این سرگرمی را فقط بازیکنان می توانند درک کنند. کدام بازیکن PC را می شناسید که دوست ندارد بازی هایی مانند Assassin’s Creed Valhalla ، Red Dead Redemption 2 ، Cyberpunk 2077 یا Call of Duty lack Ops Cold War را در صحنه های با وضوح بالا بچشد؟ کارت گرافیک RTX 3080 کتابهای محبوب و پرطرفداری است. خوشبختانه همه این عکس ها با ظاهری جدید ارائه شده اند. واقعیت این است که شما هرگز مدلی از RTX 3080 که خریداری می کنید را از دست نخواهید داد. با این حال ، به دلیل گزینه های مختلف موجود در هر کاغذ ، مشتری معمولاً انتظار دارد بهترین گزینه را خریداری کند. مورد بعدی که درباره آن صحبت خواهیم کرد کارت گرافیک Gigabyte GeForce RTX 3080 Eagle OC 10G است. اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید و اطلاعات بیشتری کسب کنید ، تا پایان با ما همراه باشید.

کدام بازیکن PC را می شناسید که دوست ندارد بازی هایی مانند Assassin’s Creed Valhalla ، Red Dead Redemption 2 ، Cyberpunk 2077 یا Call of Duty lack Ops Cold War را در صحنه های با وضوح بالا بچشد؟ کارت گرافیک RTX 3080 کتابهای محبوب و پرطرفداری است. خوشبختانه همه این عکس ها با ظاهری جدید ارائه شده اند. واقعیت این است که شما هرگز مدلی از RTX 3080 که خریداری می کنید را از دست نخواهید داد. با این حال ، به دلیل گزینه های مختلف موجود در هر کاغذ ، مشتری معمولاً انتظار دارد بهترین گزینه را خریداری کند. مورد بعدی که درباره آن صحبت خواهیم کرد کارت گرافیک Gigabyte GeForce RTX 3080 Eagle OC 10G است. اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید و اطلاعات بیشتری کسب کنید ، تا پایان با ما همراه باشید.

Gigabyte GeForce RTX 3080 Eagle OC 10G اولین چیزی است که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم. طول این قسمت حدود 12.5 اینچ (عرض حدود 32 سانتی متر) و عرض 5 اینچ (حدود 12 سانتی متر) است. از لحاظ ظاهری ، ممکن است RTX 3080 Eagle OC 10G زیباترین دوربین 3080 نباشد ، اما در این حالت چندان حیاتی نیست. از آنجا که قیمت این کارت های گرافیک کاملاً بالا است ، احتمالاً می توان انتظار تصویر جذاب تری را داشت. RTX 3080 Eagle OC 10G یک کلیپ کاغذی زیباست! همچنین می توانید RG‌ این کارت گرافیک را سفارشی کنید. بله ، ممکن است اینگونه نباشد. از آنجا که اکنون اندازه این کارت گرافیک را می دانید ، بد نیست به یاد داشته باشید که برای نصب این ویژگی به دو فاصله نیاز خواهید داشت. همانطور که از نامش پیداست ، RTX 3080 Eagle OC 10G دارای 10 گیگابایت حافظه GDDR6 است. عملکرد متوسط ​​این سناریو 19000 مگاهرتز و فرکانس گذرگاه آن 320 قسمت است. بنابراین ، پهنای باند کارت گرافیک ما به 760 گیگابایت در ثانیه نیاز دارد.

ویژگی دیگر کارت گرافیک Gigabyte GeForce RTX 3080 Eagle OC 10G است که ذکر سیستم های کاملاً جدید این بخش قابل ذکر است. مانند بسیاری دیگر از مدل های RTX 3080 ، این کارت گرافیک دارای سه علاقه مند در یک هیت سینک بزرگ است. در این پوستر ، دو شخصیت جالب 90 میلی متری در مرکز و بالای پشت کارت مشاهده می کنیم. علاوه بر این دو تمرین ، یک فن کوچک 80 میلی متری نیز روی این کارت دیده می شود. کارت گرافیک جالب گیگابایت GeForce RTX 3080 Eagle OC 10G عالی است. اگرچه ایجاد صفحات سه بعدی و ویرایش فیلم های 8K با این کارت گرافیک بسیار آسان است ، اما فراموش نکنید که بیشتر خوانندگان این مقاله گیمر هستند.

ویژگی دیگر کارت گرافیک Gigabyte GeForce RTX 3080 Eagle OC 10G است که ذکر سیستم های کاملاً جدید این بخش قابل ذکر است. مانند بسیاری دیگر از مدل های RTX 3080 ، این کارت گرافیک دارای سه علاقه مند در یک هیت سینک بزرگ است. در این پوستر ، دو شخصیت جالب 90 میلی متری در مرکز و بالای پشت کارت مشاهده می کنیم. علاوه بر این دو تمرین ، یک فن کوچک 80 میلی متری نیز روی این کارت دیده می شود.

RTX 3080 Eagle OC 10G اگر می خواهید از بازی های خود فیلم بگیرید یا می خواهید بازی خود را پخش کنید ، یک تصویر عالی برای شما است. اگر می خواهید در خلوت کامل بازی کنید و دیگران بازی یا فیلم شما را تماشا نمی کنند ، ممکن است بخواهید بازی های روز را با بالاترین کیفیت بچشید. خوب ، همانطور که می دانید Assassin’s Creed Valhalla ، محصول جدید Ubisoft ، یکی از محبوب ترین بازی های روز است. این مقاله پیش نمایش توانایی اجرای این بازی با Ultra کارآمد و همچنین ضبط 75 صفحه در ثانیه را دارد. در همین حال میزان Godfall 65 است. قسمت شگفت انگیز داستان این است که در این آزمایش ، جنگ سرد جنگ Call of Duty lack Ops 125 فریم در ثانیه داشت. در تست هایی که در مورد آن صحبت کردیم ، این رزولوشن با وضوح 1080 اجرا شد. اکنون ، حتی اگر وضوح خود را به 1440 افزایش دهیم ، در آستانه یک حرکت خوب هستیم. در این حالت ، بر اساس نمای Ultra stage ، Assassin’s Creed Valhalla با سرعت 57 فریم در ثانیه اجرا می شود. این عدد برای Godfall 51 و برای جنگ سرد Call of Duty lack Ops 95 فریم در ثانیه است.

به راحتی می توان گفت که گیگابایت GeForce RTX 3080 Eagle OC 10G یکی از برترین مدل های موجود در بازار است. با این برگه پیش نمایش ، ممکن است دیگر نیازی به به روزرسانی یا تغییر سیستم خود برای سالهای آینده نباشد. اگر می خواهید برای بازی های خود هزینه کنید ، گزینه های زیادی روی میز است و RTX 3080 Eagle OC 10G باید یک گزینه باشد.

به راحتی می توان گفت که گیگابایت GeForce RTX 3080 Eagle OC 10G یکی از برترین مدل های موجود در بازار است. با این برگه پیش نمایش ، ممکن است دیگر نیازی به به روزرسانی یا تغییر سیستم خود برای سالهای آینده نباشد. اگر می خواهید برای بازی های خود هزینه کنید ، گزینه های زیادی روی میز است و RTX 3080 Eagle OC 10G باید یک گزینه باشد. یک نشانگر کاغذ تقریباً ضعف قابل توجهی ندارد و می تواند عملکرد بیشتری را به بازیکن ارائه دهد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید