بلاگ

پیوستن شخصیت‌های جدید به بازی Fire Emblem Heroes

بنا به گزارش سایت خبری دانش گیم، مطابق وعده های گذشته ، امروز نینتندو نسخه جدیدی از “Fire Emblem Heroes” را برای افزایش تعداد شخصیت ها منتشر کرد.

بسیاری از گیمرها با سری Fire Emblem آشنا هستند و نسخه های آن را در سیستم عامل های خود امتحان کرده اند. یکی از این نسخه ها Fire Emblem Heroes نام دارد که توسط نینتندو در گوشی های هوشمند و دقیق تر روی سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر شد و با استقبال نسبتاً خوبی از سوی گیمرها روبرو شد. پشتیبانی از این تیم تاکنون بسیار خوب بوده و چندین بروزرسانی به دست هواداران رسیده است. اکنون ، در آخرین به روزرسانی این کار ، گیمرها قادر به استفاده و لذت بردن از چهار شخصیت دیگر هستند. این شخصیت ها به نام Laevatein ، Navarre ، Zihark و Lyn هر کدام تکنیک ها ، ظاهر و سلاح های خاص خود را دارند و انتخاب آنها به سلیقه شما بستگی دارد. لازم به ذکر است که همه آنها در بازی نینجاهای قدرتمند محسوب می شوند.

Fire Emblem Heroes یک سری عناوین مبارزه ای است و مانند دیگر بازی های این سبک ، شما باید شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با شخصیت های دیگر رقابت های هیجان انگیزی داشته باشید. در این بین موارد جذاب در اختیار شما قرار می گیرد که نباید از تأثیر آنها در برنده شدن غافل شوید. گفته می شود که تیم سازنده قبلاً از ساخت این بازی درآمد زیادی کسب کرده و برنامه های زیادی برای آینده خود خواهد داشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید