بلاگ

پیش پرده گیم پلی Override 2: Super Mech League منتشر شد.

استودیوی Modus Games که اطلاعات زیادی در مورد بازی در حال انتظار “Override 2: Super Mech League” ارائه می دهد ، امروز تریلر جدیدی را برای این بازی منتشر کرد تا بازیکنان بیش از هر زمان دیگری یکدیگر را بشناسند. جزئیات بیشتر را می توانید با فیلم زیر مشاهده کنید.
Modus Games Studio قرار است به طور همزمان Override 2: Super Mech League را توسعه و منتشر کند. اعضای تیم امروز ویدئویی از این بازی و همچنین شخصیتی به نام Ultraman را منتشر کردند که برای هر کسی که می خواهد آن را تجربه کند باید حتماً دیدن کند. البته ، شخصیت گفته شده بیشتر در نسخه Deluxe Edition این شغل وجود دارد و بازیکنانی که هزینه بیشتری پرداخت می کنند می توانند از او در نبردهای خود استفاده کنند.

تاکنون نسخه های مختلفی از سری Override منتشر شده است ، اما Override 2: Super Mech League را باید جامع ترین و شاید جذاب ترین آن ها دانست. پیش بینی ها حاکی از آن است که این عنوان ممکن است طرفداران ژانرهای ماجراجویی و اکشن را راضی کند. چندی پیش تاریخ دقیق انتشار این نسخه همراه با پیش پرده این قسمت منتشر شد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این آدرس آن را بررسی کنید.

Override 2: Super Mech League قرار است در تاریخ 22 دسامبر سال 2020 (22 دسامبر 2020) در رایانه های شخصی و کنسول های PlayStation 5 ، Xbox X Series ، PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس باشد. نسخه ساده این شغل 29.99 دلار و نسخه Deluxe 39.99 دلار هزینه خواهد داشت. همچنین این بازی هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد. در پایان می توانید پیش نمایش پیش گفته را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید