بلاگ

پیش پرده ای از بسته الحاقی جدید Romance of the Three Kingdoms XIV منتشر شد.

استودیوی Koei Tecmo که در ماه های اخیر بسته الحاقی Diplomacy and Strategy را برای Romance of the Three Kingdoms XIV معرفی کرده است ، امروز باز هم جذابیت جدیدی را به وجود آورد که طرفداران می توانند از آن لذت ببرند. در ادامه می توانید اطلاعات تکمیلی را به همراه تصویر گفته شده مشاهده کنید.

امروز دو استودیو Kou Shibusawa و Koi Takmo که به ترتیب کار توسعه و راه اندازی بازی استراتژی Romance of the Three Kingdoms XIV را بر عهده دارند ، امروز ویدیوی دیگری از بسته الحاقی Diplomacy and Strategy را منتشر کردند که نسخه نینتندو سوییچ است. مرتبط است بنابراین علاقمندان به سبک مذکور در تماشای آن دریغ نکنند.

بسیاری از افراد با سریال عاشقانه سه پادشاهی آشنا هستند و آن را در سیستم عامل های مختلف تجربه کرده اند. در این مجموعه شما باید کنترل ارتش را در دست بگیرید و برای قبضه قبایل دیگر بجنگید. در طول بازی موارد و امکانات جالبی در اختیار شما قرار می گیرد که برای پیشرفت بهتر آنها لازم خواهد بود. یکی از این نسخه ها Romance of the Three Kingdoms XIV نام دارد که پیش از این بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر شده بود و مورد استقبال نسبتاً خوب طرفداران سبک گفته شده قرار گرفت. پشتیبانی تیم توسعه دهنده تاکنون بسیار خوب بوده است و گاه به گاه به روزرسانی ها و بسته ها در دسترس هستند. تاریخ انتشار نسخه غربی بسته الحاقی این عنوان چندی پیش اعلام شد.

ظاهرا بسته جدید الحاقی Romance of the Three Kingdoms XIV یک داستان داستانی دیگر اضافه خواهد کرد. در این حالت ، شما باید با برخی از رهبران قدرتمند چین همراه شوید و انتقام شدید دشمنان را بگیرید. علاوه بر این ، این بازی در حال حاضر حدود 150 شخصیت داشت و تعداد آن در آینده نزدیک افزایش می یابد.

بسته الحاقی Diplomacy and Strategy ابتدا در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 برای ژاپن منتشر می شود. بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان از 11 فوریه 2021 می توانند آن را تجربه کنند. با توجه به مکالمات فوق ، در پایان می توانید ویدیوی این بسته را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید