بلاگ

پیشرفت عناوین تک‌نفره‌ی پلی‌استیشن

اسناد داخلی ارسال شده در بخش سرگرمی تعاملی آن نشان می دهد که کاربران PlayStation 4 اغلب تجربه بازی یک نفره را به عناوین چند نفره ترجیح می دهند.

شاید در سال های اخیر این جمله را شنیده باشید که “بازی های تنها می میرند”. با این وجود طی سالیان گذشته ، ما نه تنها ناپدید شدن عناوین شخصی ، بلکه بهبود جنبه های مختلف را نیز شاهد بوده ایم. طبق گفته سونی ، نام یک بازیکن در حال رشد است و افراد وقت بیشتری را برای تجربه عناوین آفلاین صرف می کنند. این نظرسنجی همچنین چندین مشکل را که بازیکنان هنگام تجربه نام یک بازیکن با آنها روبرو هستند ، مشخص می کند. معماهایی که در ایجاد ویژگی جدید پلی استیشن 5 نقش مهمی داشتند.

سونی چهار مشکل اساسی را که بازیکنان هنگام بازی یک عنوان بازیکن تجربه کرده اند ، ذکر می کند:

ندانستن چه مدت طول می کشد تا به اهداف بازی برسید.
چقدر طول می کشد تا در فیلم های راهنمای آنلاین راه حل پیدا کنید؟
چگونه این کار را در شبکه های اجتماعی بدون مواجه شدن با هکرها انجام دهیم.
آنها با فراموش کردن اینکه بازیکنان آخرین بازی را انجام داده اند ، سعی کردند برگردند.

پیش از این ، جیم رایان مدیر عامل پلی استیشن تأکید کرده بود که Son هرگز از ساختن یک بازی پخش کننده داستان پردازی خجالت نمی کشد.

ما همیشه در بازی های انفرادی مبتنی بر داستان موفقیت زیادی داشته ایم. ما آن را احساس می کنیم و از این سبک و روند منحرف نخواهیم شد.

طبق این گزارش ، بیش از 10 میلیون نسخه از سری God of War، Uncharted and the Last در کنسول پلی استیشن 4 به فروش رسیده است. چیزی که در طی کنسول PlayStation 3 به دست نیامد.

چه فکری در این باره دارید؟ آیا تجربه بازی تک نفره را به چند نفره ترجیح می دهید؟ افکار خود را به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید