بلاگ

پیام لغو سفارش بازی Cyberpunk 2077 به اشتباه برای بسیاری از کاربران پلی استیشن 4 ارسال شده است

آیا Cyberpunk 2077 واقعاً در سال 2020 منتشر می شود؟ خوب ، به نظر می رسید که این یک مقدار کشش است ، اما بعد از یک تاخیر غیر منتظره دیگر (خیلی غیر منتظره ، حتی افرادی که روی آن کار می کردند از آن اطلاع نداشتند تا اینکه ظاهراً اتفاق افتاد ، این به عدم اطمینان برمی گردد). ممکن است کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی برای کنسول پلی استیشن 4 پیش خرید کرده اند به دلیل تأخیر اعلان تمایل به لغو سفارش خود را دریافت کرده اند ، اما اگر آن را پیش خرید نکرده باشید ، ممکن است آن پیام را همچنان دریافت کنید.

دریافت پیش خریدهای دیجیتالی در سیستم عامل های سونی پس از تأخیر در ارسال این پیام ها امری غیرمعمول نیست. بسته به تاخیر ، می تواند به صورت خودکار نیز باشد. در این حالت ، به نظر می رسد سونی انتخابی از آنچه می خواهید انجام دهید را ارائه می دهد. در یک پیچ و تاب جالب به نظر می رسد پیام لغو پیش خرید برای بسیاری از کاربران ارسال شده است که در واقع بازی را پیش خرید نکرده اند! به عنوان مثال ، Twisted Voxel ، نویسنده صنعت بازی ، گفت که او این پیام را دریافت کرده است ، اگرچه قبلاً این عنوان را در PSN سفارش نداده بود و پیام هایی برای چندین کاربر Reddit وجود داشت که همان حرف را می زدند. . بدیهی است که این فقط یک اشکال از طرف سونی است ، اما شایعات زیادی را ایجاد کرد. بازی Cyberpunk 2077 قرار است در ماه دسامبر منتشر شود و پیش خرید Cyberpunk 2077 شما تاریخ انتشار جدیدی دارد و اکنون در تاریخ 10 دسامبر 2019 (10 دسامبر 2020) در دسترس خواهد بود. اگر نمی خواهید منتظر بمانید ، می توانید با پشتیبانی مشتری Sony تماس بگیرید و سفارش خود را لغو کنید و بازپرداخت کامل را از طریق ما دریافت کنید. اگر تا 10 دسامبر سال 2020 اقدامی نکنید ، فرض بر این است که می خواهید سفارش خود را حفظ کنید. با لغو سفارش خود ، هدیه داده شده با خرید در زمان پیش سفارش نیز لغو می شود.

Cyberpunk 2077 اکنون قرار است در ماه دسامبر برای سیستم عامل های PC و PlayStation 4 ، Xbox One و Google Studio راه اندازی شود. نسخه های کنسول های نسل نهم نیز به زودی منتشر می شوند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید