بلاگ

پلی استیشن 5 سرانجام یک ویژگی هشدار دهنده برای بازی های میان نسل اضافه می کند

بازی عناوین میان نسل در کنسول پلی استیشن 5 ساده نبوده و بسیاری از گیمرها در این مدت به اشتباه نسخه های مختلف پلی استیشن 4 را تجربه کرده اند. تا به امروز ، این مشکل با تغییر تنظیمات روی صفحه اصلی برطرف شده است ، اما اخیراً سونی دستورالعمل های ساده تری را برای این مشکل ارائه کرده است.

طبق یک توییت جدید از Tidux ، به تازگی یک به روزرسانی جدید برای PlayStation 5 منتشر شده است که یک سیستم هشدار به آن اضافه می کند و قبل از تجربه اثرات پلی استیشن 4 به شما امکان می دهد. عناوین مختلف را بارگیری کنید.

پلی‌استیشن 5

در حال حاضر کنسول پلی‌استیشن 5 بازی‌های محبوبی مانند God of War و Ghost of Tsushima را با نرخ فریم بالاتری اجرا می‌کند و قابلیت Game Boost را به رخ می‌کشد. قابلیت یاد شده شامل ویژگی‌های زیر می‌شود:

  • برخی عناوین منتخب پلی‌استیشن 4 به لطف قابلیت Game Boost، بر روی پلی‌استیشن 5 با نرخ فریم بالاتری اجرا خواهند شد.
  • اگرچه تعداد زیادی از بازی‌های پلی‌استیشن 4 بر روی پلی‌استیشن 5 نیز قابل اجرا خواهند بود، اما ممکن است برخی از آن‌ها بهینه نباشند و یا این که با مشکلاتی مواجه شوند. این احتمال نیز وجود دارد که بعضی عناوین به دلیل بهینه نبودن، در زمان تجربه با خطاهایی همراه شوند.
  • قبل از خرید محتویات اضافه، لطفاََ بازی مورد علاقه‌ی خود را بر روی پلی‌استیشن 5 امتحان کنید و مطمئن شوید که با مشکلی روبه‌رو نیست.

پلی‌استیشن 5 در حال حاضر به صورت جهانی در دسترس قرار دارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید