بلاگ

ورژن کنسولی SYNTHETIK: Ultimate چه زمانی منتشر خواهد شد؟

توسعه دهندگان SYNTHETIK: Ultimate که برای اولین بار این بازی را معرفی کردند ، امروز تاریخ انتشار نسخه کنسول را تعیین کردند و بنابراین باید دید بازیکنان به این مسئله چه پاسخی می دهند. علاوه بر این ، برای آشنایی با بازیکنان ، فیلم دیگری از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در زیر مشاهده خواهیم کرد.

استودیوی Flow Fire Games ، که مشابه تولید و انتشار SYNTHETIK: Ultimate است ، اکنون اعلام کرده است که این بازی در تاریخ 16 دسامبر سال 2020 در کنسول های Xbox One و Nintendo Switch در آنچه در دسترس خواهد بود ، منتشر خواهد شد . PlayStation 4 نیز به عنوان عنوان تنظیم شده است ، اما هنوز مشخص نیست که چه زمانی راه اندازی می شود و به نظر می رسد در حال توسعه است. SYNTHETIK: انتظار می رود در اولین روزهای اکران با 33 درصد تخفیف و با قیمت 9.99 دلار به علاقه مندان برسد.

اگر از طرفداران SYNTHETIK: Ultimate هستید ، باید توجه داشته باشید که این بازی برای اولین بار در سال 2018 روی پلتفرم PC منتشر شد و مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت. اکنون ، به منظور افزایش تعداد افراد علاقه مند ، توسعه دهندگان این گسترش را برنامه ریزی کرده اند تا دارندگان سیستم عامل های دیگر نیز بتوانند آن را دریافت کنند. راحتی این عنوان باید شامل تمام به روزرسانی ها و اضافات تازه منتشر شده باشد. شامل 12 مورد ، جنگ و سلاح جدید است. یکی از اعضای ستاد در این زمینه اظهار نظر کرد:

سال 2020 برای ما سال خوبی است. زیرا ابتدا 200000 نسخه دیگر از بازی SYNTHETIK: Ultimate به کامپیوتر فروخته شد و سپس پیشرفت زیادی در نسخه توسعه دهنده نسخه کنسول داشتیم. شک نداریم که در سال 2021 پیشرفت خواهیم کرد و بسیاری کار ما را می پذیرند. ما خبرهای خوبی برای سرگرمی ها داریم و در آینده به آنها خواهیم گفت.

SYNTHETIK: Ultimate مجموعه ای از عناوین اکشن و تیراندازی است که در آن شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با در اختیار داشتن سلاح های مناسب سیل دشمنان را از بین می برید. در طول بازی ، بیس های بی شماری در مقابل شما سبز می شوند که بوکسورها می توانند آنها را تشویق کنند. همچنین این فرصت وجود دارد که افراد را برای بازیکنان متخصص کنیم که نباید از این موارد چشم پوشی کرد. به همین دلیل ، شما پس از هر مأموریت مدارک معتبری دریافت خواهید کرد و قادر خواهید بود از آنها برای بهبود یا تغییر ظاهر خود استفاده کنید.

بسته به تیم توسعه دهنده ، دستورالعمل های مختلفی برای برنده شدن SYNTHETIK وجود دارد: Ultimate ، و انتخاب هر یک از آنها به سلیقه شما بستگی دارد. همچنین سطح دشواری های مختلفی در بازی وجود دارد و بسته به شناخت شما از محیط و دشمنان ، می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. همه اینها با یک طرح کلی سرگرم کننده و مهیج همراه است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید