بلاگ

وجود ویدئوهای آموزشی مختلف در Help پلی‌استیشن ۵ برای Demon’s Souls

دلیل های زیادی برای بازیکنان وجود دارد تا منتظر انتشار بازی ویدیویی نسل نهم و کنسول پلی استیشن 5 باشند ، اما شکی نیست که یکی از دلایل اصلی این امر این است که طرفداران Souls بازی Demon یک تجربه بی نظیر از بازی سخت را دارند. از طریق این بازسازی ، استودیوی سونی ژاپن و Bluepoint قصد دارند تا کنسول PlayStation 3 را احیا کنند و آن را به دو بازیکن قدیمی و جدید معرفی کنند.

اگرچه عنوان “Demon Soul” هیچ مشکلی ندارد ، اما به دلیل رابط قدرتمند کنسول پلی استیشن 5 و ویژگی های جدید آن ، بخش “راهنما” محتوای زیادی از جمله دستورات و دستورالعمل های مختلف برای بازی های مختلف را ارائه می دهد. برای دستیابی فقط کافیست یک دکمه را فشار دهید.

در هفته های اخیر ، سونی با توضیح فعالیت های مختلفی که گیمرها می توانند روی آن انجام دهند ، عملیات زیادی روی رابط کنسول پلی استیشن 5 انجام داده است. در توضیح همچنین به این نکته اشاره شد که در صورت لزوم ، بازیکنان می توانند در هر زمان به بخش “راهنما” از عناوین مختلف مراجعه کرده و از دستورات و دستورالعمل های بارگذاری شده توسط توسعه دهنده یا گیمر در قالب مهارت ها یا فیلم ها استفاده کنند.

اخیراً ، توسعه دهندگان مختلف در مصاحبه خبری با “واشنگتن پست” برخی از روشهای استفاده از عملکردهای کنسول PlayStation 5 (به ویژه رابط کاربری آن) را با مخاطبان به اشتراک گذاشته اند. در مورد “Devil’s Soul” ، سازنده اعلام کرد که به لطف رابط کاربری بسیار پیشرفته کنسول بازی ، بازیکنان فقط با فشار دادن یک دکمه ، حتی بدون خروج از صفحه بازی و توقف آن ، به بیش از 180 فیلم آموزشی و فیلم کمکی دسترسی خواهند داشت. می توان به آن دست یافت. شد. با این حال ، هیچ نمونه یا اثری از این ویژگی ذکر نشده است و ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که این عملکرد فوق العاده تا اطلاع ثانوی کار می کند.

عنوان Demon Soul قرار است به طور انحصاری در کنسول پلی استیشن 5 در تاریخ 12 نوامبر 2019 منتشر شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید