بلاگ

هیجان در کریسمس | نقد و بررسی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Cthulhu Saves Christmas

اگر از طرفداران Cthulhu Saves Christmas هستید ، پس می دانید که این بازی سال گذشته روی پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شد و نسبتاً بیشتر دریافت کرد. تیم سازنده از آن زمان قصد داشتند تعداد طرفداران بازی را افزایش دهند و به همین دلیل آن را در کنسول Nintendo Switch در دسترس قرار داده اند. اکنون بررسی و امتیاز این نسخه منتشر شده است که در زیر بررسی و نمره آن را مشاهده می کنید.

Cthulhu Saves Christmas یک سری عناوین اکشن و نقش آفرینی است که در آن شما باید یک شخصیت قدرتمند و کنجکاو را هدایت کنید و سفری پرماجرا را آغاز کنید. در طول بازی او به طرز عجیبی تمام توانایی های خود را از دست می دهد و تنها راه بازیابی آنها نجات شهری شلوغ و پر از ستمگر است. در طول مراحل بازی ، رمز و رازها و معماهای مختلفی به شما ارائه می شود که با حل آنها به سرنخ هایی خواهید رسید. تنوع دشمنان و اهداف این کار نیز نسبتاً زیاد است و نباید از این موضوع در محبوبیت آن چشم پوشی کرد. بنابراین اگر از طرفداران این سبک ها هستید ، قطعاً از Cthulhu Saves Christmas لذت خواهید برد.

لازم به ذکر است که این بازی باعث صرفه جویی در Cthulhu می شود و وظیفه انتشار همزمان کریسمس بر عهده بازی های Zeboyd Games است. همچنین ، هیچ بخش آنلاین و چند نفره ای در این کار وجود ندارد و در تمام قسمت های آن ، باید به صورت آفلاین و تک نفره پیشرفت کنید. همانطور که در بالا اشاره شد ، برخی از منتقدان مشهور و مشهور امروز بررسی ها و رتبه بندی های خود را برای نسخه نینتندو سوییچ Cthulhu Saves Christmas ذخیره می کنند که در زیر با Gimpa می خوانید.

کرکس های فرهنگی 9/10

در زمان شروع Cthulhu Saves Christmas ، تصور نمی کردیم بعداً با چنین عنوان محبوب و سرگرم کننده ای روبرو شویم. البته این بازی بیشتر مناسب تجربه تعطیلات کریسمس است. در هر صورت ، این تأثیر را به همه گیمرها توصیه می کنیم.

گزارش جهانی نینتندو 9/10

ما می دانستیم که Cululhu استودیوهای بازی کریسمس را با عناوینی مانند Star Heroine ذخیره کرد که مورد استقبال گیمرها قرار نگرفت. اکنون این استودیو با توسعه و انتشار کارهای جدید خود توانست محبوبیت بالایی کسب کند. این بازی دارای گرافیک ساده است ، اما بسیار غنی و سرگرم کننده است و نباید از طراحی شخصیت های آن صرف نظر کرد. ما معتقدیم که بسیاری از گیمرها می توانند از Kothulu Saves Christmas لذت ببرند.

روند بازی 8/10

Cthulhu Saves Christmas یک بازی کوچک اما سرگرم کننده است که کارهای جالب و سرگرم کننده زیادی برای انجام دارد. برای نجات یک شهر بزرگ در این عنوان و مبارزه با انواع موجودات عجیب باید هر کاری از دستتان برمی آید انجام دهید. بدون شک طرفداران ژانر نقش آفرینی خیلی زود از این عنوان استقبال خواهند کرد.

سلام بازیکن ضعیف 7/10

Cthulhu Saves Christmas یک بازی بسیار سرگرم کننده با اتفاقات غیر منتظره است که نباید آن را از دست بدهید. سیستم مبارزات برای این کار بسیار خلاقانه بود و مشابه آن را در عناوین کمتر مشاهده کردیم. تنها ایراد بازی کوچک بودن آن است که می تواند کمی آزار دهنده به نظر برسد. اگر به دنبال یک بازی نقش آفرینی هستید ، Cthulhu Saves Christmas این روزها گزینه خوبی برای شما خواهد بود. شاید بتوان داستان بازی را مهمترین ویژگی آن دانست.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید