بلاگ

نکات کاربردی در افزایش بازدید صفحه اینستاگرام

ما در این مقاله آموزش تولید محتوا در اینستاگرام به معرفی راه کار هایی برای بیشتر شدن مخاطبان پیج اینستاگرام شما خواهیم پرداخت.با خواندن این مقاله برای رشد خود در اینستاگرام قدم بردارید.

هنگام ایجاد تم برای اینستاگرام ، باید به موارد زیر توجه کنید:

رنگها برای استفاده
با استفاده از تصاویر خود فیلتر کنید
انواع محتوا برای ارسال (در حال حاضر ایده بدی است)
داستان مورد مطالعه را در Canva Instagram مشاهده کنید. آنها انواع مختلفی از سوژه ها را ارائه می دهند اما به رنگ هایی که استفاده می کنند پایبند هستند.

آنها را تغذیه کنید ، رنگ ها به طرز چشمگیری تغییر می کنند ، از بنفش تا بورگوندی تا هر رنگ دیگری که فکر می کنید.

سایر شرکت ها ، مانند Lacoste ، رویکرد متفاوتی دارند. Lacoste در ابتدا از رنگ بندی خاص خود (سفید و سبز) استفاده می کرد و معمولاً هر خط در وب سایت دارای طراحی بصری بود.

مثال دیگری از منابع آموزشی در اینستاگرام از فروشگاه لباس Madewell تهیه می شود. وقتی به پست های آنها نگاه می کنید ، فضایی مطبوع به نظر می رسد: سرد ، روشن و خنک. بیشتر این اثر با استفاده از رنگ ها و تصاویر گرم و نور آبی آسمانی به دست می آید.

اگر واقعاً می خواهید دنبال کنندگان خود را در اینستاگرام سرگرم کنید ، می توانید شبکه اینستاگرام خود را به دردسر تبدیل کنید و مجموعه عکس ها و فیلم ها را درست مانند Lancôme به حساب اینستاگرام خود پیوند دهید.

سبک آموزش تولید محتوای اینستاگرام عکس های شما در اینستاگرام باید نشان دهنده سبک شما باشد. برای ایجاد سبک مناسب برای کسب و کار خود به سوالات زیر پاسخ دهید:

هر آنچه برای بازاریابی بهتر نیاز دارید تهیه کنید
شرکت های تبلیغاتی بازاریابی عمومی
آیا برای بازاریابی بهتر به دنبال یک فروشگاه یکجا هستید؟ تلاش کنید تا جامعه بازاریابی شرکتی را برای بهبود نتایج و بازاریابی از طریق آموزش عمیق و جامعه بازاریابی تغییر دهید. این روش بهتری برای شروع بازاریابی شرکت است.

تجربه خود را از همین امروز شروع کنید
می خواهید مردم چه رنگ هایی را با جنسیت شما مرتبط کنند؟ استفاده از این رنگ ها را به ویژه در پست اینستاگرام خود در نظر بگیرید.
چه نوع محتوایی را می خواهید منتشر کنید؟ عکس و فیلم با افراد ، نزدیک به چهره شما ، محصولات ، مناظر زیبا؟ البته ، نیازی نیست که خود را به یک نوع تصویر محدود کنید ، اما این به شما کمک می کند تا مجموعه ای از انواع محتوا را که می خواهید چاپ کنید مشاهده کنید.
از چه پاک کننده هایی استفاده می کنید؟ یکی از راه های ایجاد یک حضور منظم در اینستاگرام استفاده از کوشش برای همه مطالب است. این یکی از ساده ترین روش ها برای ایجاد سبک امضای اینستاگرام است.

شماره 2: نحوه آموزش تولید محتوا در اینستاگرام
وقتی می دانید که می خواهید در نمایه اینستاگرام خود چه چیزی را ببینید ، آماده طراحی موارد خود هستید. قبل از اینکه به انواع مختلف محتوا بپردازید ، به این فکر کنید که می خواهید با کسب و کار اینستاگرام خود به چه چیزی برسید. فروش بیشتری می خواهید؟ بهتر شرکت کنم؟ دنبال کننده های بیشتری؟ تعیین هدف مهم است زیرا آنچه را که در اینستاگرام ارسال می کنید هدایت می کند.

همچنین به مدت زمانی که باید در اینستاگرام بگذرانید فکر کنید.

شما یک تجارت کوچک هستید ، احتمالاً کسی را ندارید که ارتباطات شما را مدام مدیریت کند. همچنین ، ممکن است زمان کافی برای گذراندن در اینستاگرام وجود نداشته باشد (به همین دلیل این برنامه های اولیه بسیار مهم هستند). در مورد مدت زمانی که می توانید در اینستاگرام بگذرانید

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید