بلاگ

نکات تکمیلی طراحی بنر

در این مقاله از آموزش طراحی بنر به بررسی نکات تکمیلی طراحی بنر خواهیم پرداخت.با دنبال کردن و رعایت این نکات می توانید به صورت حرفه ای در این کار قدم گذارید.

https://maktabtv.com/Courses/banner-design/

مقالاتی که در مکتب تی وی منتشر شده در حوزه آموزش طراحی بنر در فتوشاپ نیز به شما کمک زیادی خواهند کرد.

1. از انیمیشن استفاده کنید

تبلیغات بنر متحرک در آموزش طراحی بنر معمولاً از تبلیغات بنر استاتیک پیشی می گیرد و می تواند در طراحی بنر برای وب سایت ها بسیار موثر باشد ، اما باید مطمئن شوید که حواس شما را از پیام تبلیغاتی شما دور نمی کند.
از انیمیشن های ساده استفاده کنید که بیشتر از 15 ثانیه طول نکشید و مطمئن شوید که بیش از 3 بار قفل نمی شوند. در نظر بگیرید که جدیدترین قاب انیمیشن خود را به یک اقدام واضح تبدیل کنید.

2. تکمیل ، اما برجسته خواهد بود

اگر تبلیغ شما در آموزش طراحی بنر از نظر بصری با سایتهایی که در آن نمایش داده می شود ادغام شود ، احتمالاً اعتماد بینندگان خود را جلب خواهید کرد. با این حال ، او را بیش از حد ادغام نکنید. تبلیغات بنری باید همیشه قابل مشاهده و کلیک باشند.

3. با نام تجاری خود سازگار باشید

تبلیغ بنر شما در آموزش طراحی بنر به یک صفحه مقصد که تبلیغ شما را شامل می شود پیوند خواهد داد. مطمئن شوید که آگهی تبلیغاتی شما با مارک تجاری و صفحه فرود شما مطابقت دارد تا چشم اندازها اشتباه گرفته نشوند.

4. احساس فوریت را القا کنید

در آموزش طراحی بنر از طریق رنگ های متضاد و شدید ، احساس فوری بصری را به متن وارد کنید. همیشه بنرهای تبلیغاتی به معنای ظریف بودن نیستند.

5. از عکسها به خوبی استفاده کنید (و فقط درصورت نیاز به آن)

گرافیک ها و تصاویر مربوطه را در آموزش طراحی بنر انتخاب کنید که پیام شما را تقویت می کنند و ارتباط مستقیم با محصول شما دارند. در اینجا هیچ مفاهیمی انتزاعی وجود ندارد.توانایی عکاسی حرفه ای یا سوپرمدل را ندارید؟ برای یک عکس سهام مجوز مقرون به صرفه بخرید. میلیون ها مورد با کیفیت بالا وجود دارد. علاوه بر این ، تصاویر یا گرافیک های اصلی ایجاد شده توسط یک طراح را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید ، استفاده از تصاویر در تبلیغات بنری همیشه ضروری نیست. کپی کردن قاتل و تایپوگرافی خوب می تواند نتایج یکسانی مثر ایجاد کند.

6. رنگهای مناسب را انتخاب کنید

هر رنگ در آموزش طراحی بنر ارتباط متفاوتی دارد و مهم است که در نظر بگیرید که می خواهید چه نوع احساساتی را در مخاطب خود ایجاد کنید. رنگ اولین چیزی است که کاربر در تبلیغ بنر شما متوجه می شود.

 • تبلیغات بنر مینیمالیستی برای یک نوار شراب طراحی توسط Milica2505 Lane + Bar Piano Art رنگ ها همچنین ذهنی هستند و در فرهنگ های مختلف ارتباط متفاوتی دارند. هنگام انتخاب رنگها حتما مخاطب مورد نظر خود را مطالعه کنید. در زیر لیستی از رنگها و احساساتی که معمولاً در مخاطبان غربی برمی انگیزند آورده شده است.

قرمز در آموزش طراحی بنر : شور ، عصبانیت ، هیجان و عشق. این رنگ قدرتمند بیشتر مخاطبان را به خود جلب می کند ، اما از آن در حد متوسط ​​استفاده کنید. اگر هدف شما ظاهری کلاسیک ، بالغ یا جدی است ، از رنگ قرمز خودداری کنید.
نارنجی: بازیگوشی و احساسات تحریک کننده. نه به اندازه سرنوشت ساز قرمز ، نارنجی هنوز جدا از جمعیت ایستاده و انرژی را انتقال می دهد. این یک رنگ عالی برای یک دکمه تماس عملی است.
زرد: تشویق ، نور خورشید و دوستانه بودن. رنگ زرد چشم را جلب کرده و انرژی جوان و مقرون به صرفه ای را برای شما ارسال می کند.
سبز: سلامتی ، طراوت ، ثروت ، محیط زیست ، رشد ، زراعت و شروع جدید. در چشم نیز آسان است.
آبی: ایمنی ، اعتماد به نفس ، شفافیت ، بلوغ ، آرامش ، عقل ، رسمیت ، تازه سازی ، خنکی و مردانگی رنگ آبی در بیش از نیمی از آرم ها وجود دارد.

 •  تبلیغات بنری کلاسیک و ساده طراحی توسط Koz: طراحی برای Dell Boomi
  بنفش در آموزش طراحی بنر : اعتبار ، سلطنت ، اسراف ، خرد ، جذابیت ، زنانگی و خلاقیت. تأثیر آرامش بخشی و تسکین دهنده ای بر بیننده دارد.
  صورتی: عشق ، شیرینی ، زنانگی ، جوانی و نوزادان. صورتی معمولاً با همه چیزهای زنانه در ارتباط است ، اما دامنه واقعی آن براساس روشنایی و لحن است.
  سیاه: انحصار ، رمز و راز ، مدرنیته ، قدرت ، اعتبار ، اعتبار و رسمیت. این سنتی است و متن سیاه روی زمینه سفید خواندنی ترین ترکیب رنگ است.
  سفید: پاکی ، تمیزی ، مدرنیته ، عقیم بودن ، سادگی ، صداقت و بی گناهی. سفید احساس اقتصادی و جوانی ایجاد می کند.
  قهوه ای: طبیعت ، چوب ، پوست ، جدیت ، مردانگی ، سختی و فروتنی. قهوه ای بین رنگ های قویتر تعادل برقرار می کند و با رنگ و بافت پس زمینه مطابقت دارد.
  خاکستری: بی طرفی و عملی بودن. هنگامی که به عنوان پس زمینه استفاده می شود ، رنگ خاکستری رنگ های دیگر را تقویت می کند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید