بلاگ

نقد و بررسی k Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Editionrn

قبلاً توسط گیمرهای ژاپنی مورد استفاده قرار می گرفت ، اکنون وقت آن است که دیگران از فردا آن را در رایانه های شخصی و پلتفرم های PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch تجربه کنند. از این نظر تاکنون مورد استقبال بسیاری از منتقدین قرار گرفته است و می توانید نظرات و امتیازات مربوط به این بازی را بررسی کنید.

همانطور که احتمالاً می دانید ، سری “Dragon Quest” تاکنون نسخه های مختلفی دارد و هر نسخه به تأثیرگذاری بازی های سرگرمی برای بازیکنان کمک کرده است. یکی از دلایل محبوبیت آن انتشار این نسخه ها بر روی سیستم عامل های مختلف و حتی تلفن های هوشمند است ، بنابراین بسیاری از افراد می توانند آنها را تجربه کنند. بدون شک یکی از بهترین نسخه های این مجموعه “Dragon Quest XI S: Echoes of the Elusive Age-Definitive Edition” است که در واقع نسخه بهبود یافته “Dragon Quest XI S” است. در این نسخه علاوه بر کیفیت بالاتر ، محتوای و توابع بیشتری را نیز مشاهده کردیم. موسیقی بلندتر و بلندتر می شود ، بنابراین احساسات به خوبی به هنرمندان منتقل می شود. برخی از قسمت های بازی دو بعدی هستند ، شما می توانید قسمت های دیگر را در حالت سه بعدی تجربه کنید که باید یکی از جالب ترین ویژگی ها در نظر گرفته شود. در مجموع ، اگر سری های قدیمی یا سبک RPG را دوست دارید ، “Dragon Quest XI S: The Voice of the Elusive Age-Final Edition” بهترین انتخاب شما خواهد بود.

Square Enix همزمان مسئولیت توسعه و انتشار Dragon Quest XI S: Echoes of a Elusive Age – Definitive Edition را بر عهده داشته است. در این عنوان یک قسمت آنلاین نیز وجود دارد که می تواند با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان تجربه شود. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز منتقدان برجسته بازی های ویدیویی نظرات و امتیازات خود را در مورد بازی در دسترس قرار داده اند که در زیر بررسی خواهیم کرد.

سایت RPG 10/10

اگر هیچ نسخه ای از Dragon Quest را تجربه نکرده اید ، بهترین زمان برای شروع Dragon Quest XI S: Echoes of a Elusive Age – Definitive Edition است. بدون شک ، این بازی یکی از بهترین مشاغل RPG است که تا به امروز تلاش کرده ایم. همه چیز در مورد این شغل بسیار خاص است و تیم تولید مسئولیت توسعه آن را به عهده دارند. در آینده قطعاً به سراغ این بازی خواهیم رفت.

THEGAMER 10/10

اگر می خواهید Dragon Quest XI S: Echoes of a Elusive Age – Definitive Edition را تجربه کنید ، نسخه Nintendo Switch در نوع خود بهترین است. زیرا کنترل کاراکترها بسیار راحت تر و در عین حال جذاب تر است. حتی اگر روزانه چند دقیقه وقت اضافی داشته باشید ، توصیه می کنیم با این اثر وقت خود را اختصاص دهید. چون قطعاً خوشتان خواهد آمد.

PSU 10/10

ما Dragon Quest XI S: Echoes of a Elusive Age – Definitive Edition را به همه بازیکنان توصیه می کنیم. این بازی یکی از بهترین کارهای نقش آفرینی قلمداد می شود و علاوه بر این ، بهترین نسخه از سری Dragon Quest نیز می باشد. این اثر با توجه به گذشته خود دستخوش تغییرات زیادی شده است و از محتوای مناسب و مناسب تری برخوردار است. از کیفیت خارق العاده آن نباید غافل شد. اسکوئر انیکس به ما نشان داد که عنوانی هر چقدر هم که خوب باشد ، مهم این است که می تواند با گذشت زمان پیشرفت کند.

کرکس های پرورشی 9/10

Dragon Quest XI S: Echoes of a Elusive Age – Definitive Edition نسخه شگفت انگیزی از سری Dragon Quest است که بسیاری از ما با آن آشنا هستیم. می توانید این عنوان زیبا RPG را در کنار دوستان یا خانواده خود تجربه کرده و لذت ببرید.

GAMING TREND 9/10

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition یک بازی بسیار سرگرم کننده است که کیفیت بسیار بهتری نسبت به گذشته خود دارد. اگر از علاقه مندان به بازی های RPG هستید ، این بازی را در اسرع وقت امتحان کنید.

برو 10/10

مطمئن هستیم که Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition از نظر طرفداران RPG و کارهای اکشن بسیار هیجان انگیز خواهد بود و حتی افراد دیگر نیز می توانند از آن لذت ببرند. واضح است که تیم سازنده تمرکز زیادی بر روی داستان این بازی داشته و علاوه بر این صحنه های مهیج ، موسیقی و گیم پلی بی نظیری نیز وجود دارد. همه اینها Dragon Quest XI S: Echoes of a Elusive Age – Definitive Edition را به یکی از فراموش نشدنی ترین آثار در ذهن ما تبدیل کرده است.

دکمه فشار مربع 9/10

می توانید در Dragon Quest XI S: Echoes of a Elusive Age – Definitive Edition غرق شوید و گذشت زمان را به هیچ وجه احساس نکنید. ایده انجام نسخه بهبود یافته این کار بسیار خوب است و ما به خاطر این کار به تیم تولید تبریک می گوییم. بدون شک ، ما یکی از جذاب ترین عناوین ژاپنی و ژاپنی تاریخ را در پیش داریم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید