بلاگ

نقد و بررسی Chronos: Before the Ashes

این بازی در رایانه های شخصی و پلتفرم های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ موجود است و تاکنون به طور گسترده مورد بررسی قرار گرفته است. در همین راستا ، با مروری بر این اثر و مروری بر امتیازات همراه باشید.

این بازی اثری در ژانرهای اکشن ، ماجراجویی و نقش آفرینی است و همچنین از سیستم جنگی خوبی برخوردار است. یکی از ویژگی های جالب توجه بازی که بسیاری از گیمرها هنگام معرفی خود متوجه آن شده اند ، سیستم جدید جنگی مهیج است. واضح است که تیم تولید بسیار متمرکز بر این حوزه هستند. در طول بازی سلاح ها ، قدرت ها و مهارت های مختلفی نیز ارائه می شود تا از آنها بیشترین بهره را ببرید. عنوان همچنین دارای یک بخش شخصی سازی شده است که در آن می توانید ظاهر شخصیت خود را به دلخواه تغییر داده و مهارت های خود را ارتقا دهید تا برای نبرد آماده شوید. سرعت و دقت نیز مهمترین عوامل هستند و پیروی از آنها می تواند گام بلندی در جهت تکمیل این ماجرا بردارد. بنابراین اگر از طرفداران این عناوین هستید ، Chronos: efore the Ashes گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

Gunfire Games و THQ Nordic به ترتیب مسئول توسعه و انتشار بازی Chronos: efore the Ashes هستند. این عنوان همچنین دارای یک حالت آنلاین است که در آن می توانید با دوستان و بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان تجربه کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز برخی از منتقدان مشهور بازی های ویدیویی بررسی ها و امتیازات خود را برای Chronos: efore the Ashes در دسترس قرار داده اند. در زیر به طور مفصل توضیح داده شده است.

4 بازیکن 7.5 / 10

Chronos: efore the Ashes عنوانی سرگرم کننده و سرگرم کننده با معماهای جذاب است. به طور کلی ، ماجراهای موجود در این بازی بسیار هیجان انگیز است و تیم سازنده در بیان یک داستان خوب بسیار موفق عمل کرده اند. کشف رمز و راز نیز یکی از نکات مورد علاقه من است. می توان گفت که اجرای برخی ایده ها توسط این تیم به راحتی پیش می رود.

PSU 7/10

کرونوس: واضح است که تیم سازنده efore the Ashes ایده های زیادی برای توسعه این بازی داشته و بیشتر آنها پیاده سازی شده اند. البته داستان این عنوان ممکن است کمی عمیق تر از این باشد. Chronos: گیم پلی بازی efore the Ashes نیز بسیار جالب است و بسیاری از رویدادهای جالب وجود دارد. بنابراین ، اگر به ژانرهای ماجراجویی و اکشن علاقه دارید ، این بازی برای شما مناسب است.

اسلحه انگشتی 7/10

گیمرها در وهله اول Chronos: efore the Ashes ممکن است کمی گیج شوند ، اما بعداً می توانید بیشتر بدانید. در این کار ، دستورالعمل شخصیت کمی پیچیده است و یک سیستم مبارزه مرموز وجود دارد. البته خوشحالم که سازندگان به قول های خود عمل کردند. کم و بیش چیزی در این بازی وجود ندارد.

اسکرلند 6/10

کرونوس: ممکن است قبل از خاکستر برای برخی جذاب باشد ، اما متأسفانه خیلی پذیرفته نشد. این بازی به دلیل مشکل زیاد به یاد ماندنی نیست و به سرعت فراموش می شود. Chronos: فقط اگر طرفدار اکشن ، نقش آفرینی و ماجراجویی باشید ، قبل از خاکستر توصیه می شود.

همچنین منتقدان دیگری مانند VANDAL امتیاز 7 را به بازی داده اند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید