بلاگ

نقد و بررسی های مربوط به k Shiren the Wanderer: The Tower of Fortune and the Dice of Fatern

اگر از طرفداران Sweet Traveller: Tower of Happiness and the Ball of Fate هستید ، باید بدانید که این بازی اولین بار در سال 2016 در کنسول PlayStation Vita آغاز به کار کرد و به شهرت رسید. چند سال بعد ، تیم سازنده تصمیم گرفت نسخه های PC و Nintendo Switch را منتشر کند و این سرانجام فردا خواهد بود. اکنون که نظرات و امتیازات بازی فوق منتشر شده است ، می توانید آنها را در زیر مشاهده کنید.

Sweet Traveller: برج خوشبختی و سرنوشت سرنوشت را باید عنوانی در نظر گرفت و تیم سازنده تلاش زیادی کرده اند تا داستان خوبی ارائه دهند. در این بازی پس از انتخاب شخصیت مناسب و بدست آوردن سلاح مناسب ، باید وارد مکانی بزرگ و قابل مشاهده شوید و با خدای سرنوشت Reva مبارزه کنید. قهرمانان این بازی شیرین و لوپا نامیده می شوند و تمام تلاش خود را برای نجات جان خود و مردم خود انجام خواهند داد. در طول این ماموریت ، برای دیدن رئیس اصلی باید با چالش های مختلفی روبرو شوید ، افراد زیادی را نابود کنید و معماهای پیچیده ای را که در پیش رو دارید حل کنید. همچنین توانایی های خارق العاده ای به شما داده می شود که برای حرکت راحت تر به جلو باید از آنها استفاده کنید. هر یک از این شخصیت ها ظاهر و تکنیکی دارند ، بنابراین انتخاب آنها کاملاً به سلیقه شما بستگی دارد. بنابراین اگر طرفدار این ژانرها هستید ، Sweet Traveller: Tower of Happiness and the Ball of Fate را از دست ندهید.

بد نیست بدانید که اسپایک چونسافت در تولید و انتشار The Sweet Traveller: برج خوشبختی و فرزند سرنوشت نقش داشت. همچنین ، قسمت آنلاین این کار لزوماً جالب توجه نیست و شما می توانید آن را با دوستان یا سایر بازیکنان تجربه کنید. امروز بهترین منتقدان بازی های ویدیویی بررسی ها و امتیازات خود را در نسخه های PC و Nintendo Switch منتشر کرده اند که در زیر می خوانید.

به طور تصویری DOWNLIADED.net 9/10

ما در کنسول PlayStation Vita طعم Sweet Traveller: Tower of Happiness and Fate Ball را چشیدیم. ما واقعاً لذت بردیم. اکنون ما از انتشار نسخه های دیگر این نام بسیار خوشحال هستیم و امیدواریم بازیکنان آن را بپذیرند. این بازی اقتباس جالبی روی کنسول Nintendo Switch دارد و کنترل شخصیت آن بیش از هر زمان دیگری جالب شده است. بدون شک آثار زیادی به سبک Ruglak برای کنسول گفته شده وجود دارد ، اما این عنوان را باید بهترین دانست.

NintendoWorldReport 8.5 / 10

بعضی اوقات عناوین کوچک می توانند در جذب بازیکنان بی شماری نقش زیادی داشته باشند و اکنون Sweet Traveller: برج خوشبختی و توپ سرنوشت یکی از آنهاست. در بیست دقیقه اول تجربه این بازی ، به جذابیت و محتوای بسیار زیاد آن پی بردیم. واضح است که تیم سازنده مدتها چنین کار را با درایت و درایت به یاد می آورند. یک داستان سرگرم کننده و دنیای زیبای آن نباید مورد توجه قرار نگیرد. زیرا آنها عناصر مهم موفقیت وی هستند. صدها پازل و آیتم را می توان در Sweet Traveller: برج خوشبختی و توپ سرنوشت یافت و علاوه بر این ، توانایی ترکیب اشیا و نیروها قابل توجه است.

سیلیکون 8/10

اگر طعم Sweet Traveller: Tower of Happiness and the Fate Ball را نچشیده اید ، این بهترین فرصت برای پیوستن به دو شخصیت ماجراجو و جذاب است و سفری هیجان انگیز را آغاز می کنید. این بازی با وجود گرافیک ساده ، دارای داستان و محتوای اعتیاد آور است که بازیکنان را به تکمیل آن علاقه مند می کند.

بازیکن هاردکور 8/10

ایده راه اندازی Sweet Traveller: Tower of Happiness and the Ball of Destiny در پلتفرم و کنسول کامپیوتر نینتندو سوییچ عالی است و به تیم مخترعین و ناشران تبریک می گویم. داستان این کار کمی کوتاه است ، اما دارای محتوا و مشکلات زیادی است و شما می توانید مهارت های خود را بسنجید. تیم تیم به خوبی با مفهوم سبک راگبی آشنا هستند و ایده های خود را به بهترین شکل ممکن اجرا کرده اند. اگر از طرفداران این سبک هستید ، ما بازی نمایش داده شده را ارائه می دهیم.

3 5/10

Sweet Traveller: Tower of Happiness and the Ball of Destiny نام بسیار خوبی از Ruglak است و ممکن است بعضی از بازیکنان آن را دوست داشته باشند. گیم پلی این بازی با وجود محتوای عالی آن ، خیلی زیبا به نظر نمی رسد و نمی تواند احساس هیجان را به بازیکن القا کند. تیم تولید می توانست نسخه های جدید کار را اندکی بهبود بخشد تا از نقص گذشته جلوگیری کند ، اما متأسفانه این کار انجام نشد. علاوه بر این ، در موسیقی متن Sweet Traveller: Tower of Happiness and the Ball of Fate نیز مشکلاتی وجود دارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید