بلاگ

نقد و بررسی بازی آخرین شمشیر

چند روز پیش ، این بازی به طور انحصاری در کنسول Nintendo Switch موجود بود و مورد استقبال برخی از گیمرها قرار گرفت. بررسی ها و رتبه بندی های این عنوان امروز کامل شده است که در زیر می توانید مشاهده کنید.

The Last Blade: Beyond the Destiny بازسازی بازی اکشن و اکشن The Last Blade است که اولین بار در سال 2000 منتشر شد. پس از حدود بیست سال ، تیم سازنده تصمیم گرفتند که این نسخه را با ویژگی های بسیار زیاد در اختیار گیمرها قرار دهند و از این نظر بسیار موفق بودن آن ثابت شده است. سلاح های جدیدی به بازی اضافه شده اند و علاوه بر این ما شاهد داستان ، سیستم جنگی و سایر بخشها هستیم. این بخشها شامل حالت داستان ، تمرین و بقا است. در قسمت آموزش می توانید مهارت های خود را بسنجید و برای مسابقات بزرگ آماده شوید. بنابراین ، اگر به کارهای این سبک علاقه دارید ، به هیچ وجه “آخرین تیغه: فراتر از سرنوشت” را از دست ندهید.

لطفا توجه داشته باشید که Code Mistics Interactive و SNK Corporation به ترتیب مسئول ساخت و انتشار The Last Blade: Beyond the Destiny هستند. علاوه بر این ، این عنوان دارای یک بخش آنلاین و یک بخش چند نفره نیست و تمام بخش ها باید بصورت آفلاین در تک نفره تکمیل شوند. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز ، منتقدان برتر در زمینه بازی های ویدیویی ، نقدها و امتیازات مربوط به آثار ذکر شده را در دسترس قرار داده اند. برای مطالعه می توانید آنها را در زیر بخوانید.

کمی بازیکن ضعیف 8/10

اگر به کارهای Asanaki Studio علاقه مند هستید ، ممکن است The Last Blade: Beyond the Destiny گزینه ایده آل شما باشد. بازی حالت دو بعدی دارد و این مورد خاطرات گذشته را برای ما زنده کرده است. سیستم مبارزه و حالت بازی از همیشه بهتر است و به اوج هیجان خود رسیده است.

گزارش جهانی نینتندو 7.5 / 10

The Last Blade: Beyond the Destiny دستخوش تغییراتی شده است ، از جمله شخصی سازی ، اما نباید پتانسیل محبوبیت آن را در آینده از دست داد. ممکن است در حرکات شخصیت اصلی مشکلاتی وجود داشته باشد ، بنابراین من دوست دارم تیم سازنده اقدامات فوری را انجام دهند. همچنین به شدت احساس می شود که هیچ قسمت آنلاین یا چند نفره ای وجود ندارد. به طور کلی ، The Last Blade: Beyond the Destiny یک بازی سرگرم کننده و سرگرم کننده است.

Nintendo Life 7/10

The Last Blade: Beyond the Destiny یک بازی کوچک و نسبتاً سرگرم کننده است که مدت هاست از زمان انتشار نسخه اصلی آن می گذرد. تاکنون نسخه های مختلفی از این مجموعه بر روی پلتفرم منتشر شده است ، اما این اثر را باید در نوع خود بهترین دانست. برای کسانی که جلوه های اکشن و جنگی را دوست دارند ، The Last Blade: Beyond the Destiny انتخاب خوبی است.

Impulse Gamer 6.2 / 10

The Last Blade: Beyond the Destiny یک قطعه نبرد است که در آن علاقه مندان به این سبک می توانند لحظات هیجان انگیزی را سپری کنند. ما آینده روشنی را برای این بازی متصور نیستیم و انتظار نداریم که آنطور که تیم سازنده انتظار داشتند پیش رود. بازی در بسیاری از زمینه ها تکراری است و اشکالات می تواند برای گیمرها آزار دهنده باشد.

CHUMS ویدئویی 6/10

اگر از طرفداران بازی های به یاد ماندنی هستید و یا بازی The Last Blade را در گذشته تجربه کرده اید ، از The Last Blade: Beyond the Destiny نیز لذت خواهید برد. در غیر این صورت ، توصیه می کنیم سراغ این بازی ها نروید.

اجاره صفحه نمایش 6/10

The Last Blade: Beyond the Destiny بهتر از قبل و در کل سرگرم کننده و هیجان انگیز است. البته این روزها عناوین بسیار بهتری تولید می شوند و این بازی ممکن است انتظارات یک گیمر را برآورده نکند. اگر به این سری علاقه مند هستید ، پس باید بدانید که تاکنون نسخه های مختلفی برای آن موجود است. بنابراین باید منتظر ماند و دید که آینده این مجموعه چه خواهد بود.

نینتندو خالص 5/10

اگر به عناوین اکشن و رزمی علاقه دارید ، سعی کنید The Last Blade: Beyond the Destiny را سرلوحه کار خود قرار دهید. بر خلاف گفته سازندگان در مورد این نسخه ، سیستم مبارزه اشکالات زیادی دارد و گیم پلی بازی اشکالات بی شماری دارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید