بلاگ

نقد بازی Bakugan: Champions of Vestroia

Bakugan: Champions of Westrosia روز گذشته به طور انحصاری در کنسول Nintendo Switch عرضه شد ، اما متأسفانه قابل پیش بینی نبود و مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت. در این زمینه ، برای بررسی این اثر و نگاهی به امتیازات با ما همراه باشید.

عده‌ی زیادی با انیمیشن Bakugan آشنایی دارند و طرفدار آن هستند. حال خبر خوب برای آن‌ها این است که یک بازی در همین زمینه و تحت عنوان Bakugan: Champions of Vestroia عرضه خواهد شد. در این عنوان اکشن و ماجراجویی قادر هستید تا شخصیت دلخواهتان را انتخاب کرده و به نبرد با سیل عظیمی از دشمنان بپردازید. هر کدام از این افراد توانایی‌های مخصوص به خود را دارند و برگزیدنشان به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. بازی در کل از داستان خوبی هم بهره‌مند است و بازی‌بازان را تا لحظه‌ی آخر درگیر خواهد کرد. ضمنا امکان شخصی‌سازی نیز برای طرفداران فراهم است که نباید این قضیه را نادیده گرفت. بناراین در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک‌ها و انیمیشن ذکر شده هستید، شاید تجربه‌ی Bakugan: Champions of Vestroia برای یک بار ایده‌آل به نظر برسد.

بد نیست بدانید که دو استودیوی وی‌فروارد (WayForward) و وارنر برادرز اینتراکتیو اینترتینمنت (Warner Brothers Interactive Intertainment) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند. ضمنا هیچ بخش آنلاین و چند نفره‌ای در این بازی دیده نمی‌شود و تمام قسمت‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک نفره طی کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز چند منتقد نام آشنا در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی، نقدها و نمراتشان را پیرامون Bakugan: Champions of Vestroia نیز در دسترس قرار دادند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

Shacknews 7/10

علاوه‌بر انیمیشن‌ها، تا به حال چند بازی نیز از سری Bakugan در دسترس قرار گرفته است، اما Bakugan: Champions of Vestroia را باید بهترین آن‌ها به حساب آورد. البته این بازی نسبت به چیزی که انتظار داشتیم فاصله‌ی زیادی دارد و در کل می‌توانست بهتر از این باشد. جهان این بازی دوست داشتنی است و عقیده داریم که استودیوی وی‌فروارد عملکرد خوبی را در طراحی شخصیت‌های انیمیشن ذکر شده از خود به جای گذاشته است. بازی در مجموع نسبت به سبکی که دارد می‌تواند سرگرم کننده باشد. البته داستان و گیم‌پلی آن با مشکلات ریز و درشتی مواجه است و باید دید که واکنش تیم سازنده در این زمینه چه خواهد بود.

EVERYEYE.IT 6/10

اگر از دوست داران سری بازی Bakugan و یا انیمیشن‌های آن هستید، Bakugan: Champions of Vestroia می‌تواند انتخاب هیجان انگیزی برایتان باشد. در غیر این صورت، توصیه‌ی ما این است که سایر آثار در سبک‌های اکشن، ماجراجویی و نقش‌آفرینی را تجربه نمایید. Bakugan: Champions of Vestroia مرور نسبتا خوبی بر گذشته‌ی این سری است که می‌توانست داستان بهتری داشته باشد.

GameSpew 5/10

در صورتی که از علاقه‌مندان سری انیمیشن Bakugan هستید، دلیلی برای تجربه نکردن Bakugan: Champions of Vestroia وجود نخواهد داشت؛ چرا که شخصیت‌ها و محیط این نسخه برای بسیاری از افراد خاطره انگیز خواهد بود. جهان این بازی تا حد زیادی خیره کننده و جذاب است و مشکل کمی در این خصوص به چشم می‌خورد، اما مبارزات در آن به شدت کسل کننده و تکراری می‌شود؛ به گونه‌ای که به پایان رساندن آن را بسیار دشوار خواهد کرد.

IGN ITALIA 5/10

واضح است که تیم سازنده‌ی Bakugan: Champions of Vestroia از آثاری نظیر سری Pokemon الهام گرفته که در این زمینه با شکست بزرگی هم مواجه شده است. به نظر ما، این بازی هرگز نمی‌تواند به محبوبیت دست پیدا کند که از دلایل آن هم باید به داستان و سیستم مبارزات کسل کننده اشاره داشت.

SILICONERA 5/10

در مجموع ایده‌ی ساخت Bakugan: Champions of Vestroia توسط استودیوی وی‌فروارد خوب نبوده و ای کاش این تیم به سراغ پروژه‌ی گفته شده نمی‌رفت. گیم‌پلی بازی تا حدی می‌تواند درگیر کننده باشد، اما تکراری شدن برخی از قسمت‌ها به شدت از جذابیت آن می‌کاهد. بخش شخصی‌سازی به خوبی طراحی نشده است و نبود حالت آنلاین نیز کاملا احساس می‌شود. سازندگان می‌توانستند زمان بیشتری را هم صرف ساخت شخصیت‌ها کنند. به نظر می‌رسد که تنها علاقه‌مندان به انیمیشن Bakugan از این عنوان لذت ببرند.

NintendoWorldReport 1/10

همه چیز در این بازی وحشتناک است و هیچ ویژگی مثبتی وجود ندارد که ما بخواهیم به شما پیشنهاد دهیم. از گیم پلی گرفته تا داستان ، زمان و طراحی شخصیت ، Bakugan: Champions of Vestroia یک شکست بزرگ برای Wifferward است.

سایر بررسی کنندگان مانند multiplayer.it نیز این بازی را 6.2 ارزیابی کرده اند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید