بلاگ

نسخه iOS Forager منتشر شد.

همانطور که در گذشته قول داده شده بود ، استودیوی Forager امروز این بازی را در iOS منتشر کرد که می تواند خبر خوبی برای بسیاری از گیمرها باشد. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این خبر ما را دنبال کنید.

Forager یک سری عناوین ماجراجویی و جهان باز است که از امروز در iOS و App Store در دسترس خواهد بود و بازیکنان می توانند آنها را بارگیری و تجربه کنند. این عنوان در دست دارندگان رایانه های شخصی ، کنسول پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ بوده و با استقبال خوبی از سوی گیمرها روبرو شده است.

در Forager ، شما به طور اتفاقی در یک محیط مرموز و پر از حوادث عجیب قرار می گیرید ، جایی که باید در فعالیت هایی مانند کشاورزی ، حفاری و جنگ با دشمنان شرکت کنید. برای این منظور سلاح هایی نیز در اختیار شما قرار می گیرد که باید بیشترین استفاده را از آنها ببرید. شما نباید از مواردی که در طول بازی دریافت خواهید کرد غافل شوید. همچنین می توانید مهارت های خود را افزایش داده و از این طریق درآمد خوبی کسب کنید تا خرید تجهیزات مورد نیاز خود را ادامه دهید. معماهای چالش برانگیز یکی دیگر از ویژگی های بازی است که همیشه طرفداران را سرگرم کرده است. بنابراین اگر از طرفداران این بازی ها هستید ، به هیچ وجه Forager را از دست ندهید.

نسخه تلفن هوشمند Forager در اوایل سال جاری منتشر شد و توسط استودیوی Humble Games منتشر شد. HopFrog همچنین مسئول توسعه آن بوده است. جالب است بدانید که نسخه اندروید این اثر قرار بود امروز در دسترس باشد ، اما به دلیل برخی از مشکلات توسعه ، انتشار آن به تأخیر افتاد. بنابراین دارندگان این سیستم عامل می توانند بازی فوق الذکر را از سال 2021 تجربه کنند که می توانید در این آدرس بخوانید. اگر در مورد Forager خبر دیگری دریافت کردید ، عزیزان را به شما اطلاع خواهیم داد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید