بلاگ

نسخه گوشی های هوشمند bloodstained: آیینشب در ماه آینده منتشر می شود

bloodstained: Ritual of the Night در گذشته در سیستم عامل های مختلف منتشر شده و تعداد زیادی از گیمرها را به خود جلب کرده است. به تازگی اعلام شده است که نسخه تلفن هوشمند این عنوان نیز در راه است و امروز اطلاعات جدیدی درباره انتشار آن در دسترس است که در زیر مشاهده می کنید.

امروز فهمیدیم کهbloodstained: Ritual of the Night در تاریخ نامشخصی از دسامبر با قیمت 9.99 دلار در گوشی های هوشمند و به طور خاص سیستم عامل های Android و iOS منتشر می شود که خبر خوبی برای گیمرها است. دو شرکت ArtPlay و NetEase به ترتیب در توسعه و انتشار این نسخه نقش داشته اند. این نسخه ابتدا در بسیاری از کشورها منتشر می شود و سپس سایر گیمرها می توانند آن را تجربه کنند. اگر از طرفداران سری bloodstained هستید ، عنوان ذکر شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

bloodstained: Ritual of the Night در گذشته در رایانه های شخصی و پلتفرم های کنسول پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس بود و مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفت. استودیوی تولید نیز تاکنون پشتیبانی خوبی از این بازی داشته است و هر از چند گاهی به روزرسانی های آن منتشر می شود. به عنوان مثال ، چند روز پیش یک شخصیت جدید به این عنوان اضافه شده است که برای جزئیات بیشتر می توانید از آن دیدن کنید.

نسخه گوشی های هوشمند این بازی هیچ تفاوتی با سایر سیستم عامل ها ندارد و گیمرها می توانند آن را با همان کیفیت تجربه کنند. در این بازی اکشن و ماجراجویی دو بعدی ، شما باید شخصیت های مختلفی را هدایت کنید و انتقام شدید دشمنان خود را بگیرید. تنوع در دشمنان و رesسای این عنوان زیاد است و هیچ اعتراضی در این زمینه وجود ندارد. 107 سلاح و 23 مهارت مختلف در آن وجود دارد. از قسمت شخصی سازی نیز نباید غافل شد. صدای این کار با بالاترین کیفیت ممکن انجام شده است.

باید دید که نسخه های گفته شده چگونه کار خواهند کرد و واکنش گیمرها و منتقدان در این زمینه چگونه خواهد بود. اگر اخبار بیشتری از bloodstained: Ritual of the Night دریافت می کنید ، به شما اطلاع خواهیم داد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید