بلاگ

نسخه کنسولی Last Oasis سال آینده منتشر می شود.

تیم سازنده Last Oasis امروز در جدیدترین اخبار خود اعلام کردند که نسخه کنسولی این بازی در آینده نزدیک در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. همچنین برای آشنایی بیشتر بازیکنان ، ویدیویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

Last Oasis یک تریلر اکشن و پرمخاطب است که در اوایل ماه مارس بر روی پلتفرم رایانه های شخصی به نمایش در آمد و مورد استقبال گیمرها قرار گرفت. این بازی کاملا آنلاین است و بدیهی است برای تجربه آن به اینترنت نیاز خواهید داشت. اکنون به نقل از Donkey Crew ، که به طور همزمان Last Oasis را ساخته و راه اندازی می کند ، می دانیم که این بازی در اوایل سال 2021 در کنسول های سری Xbox One و Xbox X در دسترس خواهد بود.

آخرین طرفداران Oasis قادر خواهند بود با هر پلتفرمی که دارند رقابت کنند. این بازی داستان سیاره زمین را روایت می کند که چرخش آن را متوقف کرده و این مسئله برای انسان مشکل ساز می شود. در همین راستا ، بسیاری از مردم جان خود را از دست می دهند و تعداد معدودی از انسانهای باقیمانده تصمیم می گیرند راهی برای زنده ماندن پیدا کنند. در نقش یکی از این افراد ، شما باید ضمن انجام تحقیق و کشف اسرار ، با دشمنانی که قصد دارند اهداف شما را خنثی کنند نیز مبارزه کنید. برای این کار سلاح ها و تجهیزات مناسبی در اختیار شما قرار می گیرد که باید به بهترین شکل از آنها استفاده کنید. وقتی می بینید که زامبی ها قصد حمله به شما را دارند ، وضعیت پیچیده تر می شود. بنابراین اگر به این آثار علاقه دارید ، به هیچ وجه Last Oasis را از دست ندهید.

در Last Oasis می توانید ساختارهای مختلفی بسازید که بیشتر آنها برای دفاع از خود و تیم شما استفاده می شود. سیستم جنگی آن نیز بسیار جدید است و باعث می شود بازیکنان احساس خوبی داشته باشند. تاکنون ، دارندگان رایانه های شخصی نسبت به Last Oasis واکنش های مثبتی داشته اند و باید دید سایر گیمرها چند ماه دیگر در این باره چه نظری دارند. تاریخ دقیق انتشار نسخه کنسولی این اثر هنوز مشخص نیست ، اما به محض دریافت اخبار بیشتر در مورد آن ، شما عزیزان را مطلع می کنیم. در آخر می توانید جدیدترین تریلر این عنوان را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید